عناوین ویژه

 • گزارش تصویری از جلسه معارفه مجازی دانشجویان جدیدالورود ۱۳۹۹-۱۲-۱۷ ۱۶:۴۹

  گزارش تصویری از جلسه معارفه مجازی دانشجویان جدیدالورود

 • برگزاری کارگروه مشورتی مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان ۱۳۹۹-۱۲-۱۵ ۲۰:۴۰

  برگزاری کارگروه مشورتی مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان

  اولین نشست کارگروه مشورتی علوم پزشکی وارستگان در تاریخ 12/ 12/ 99 با حضور معاونت فرهنگی، مدیر امور فرهنگی، نماینده اعضای هیئت علیمی و دانشجویان به منظور بیان اهداف تشکیل کارگروه مشورتی و توضیحات پیرامون فرم های ایده و ایده پروری این کارگروه برگزار گردید

 • برگزاری جلسه هم اندیشی آینده پژوهی دانشگاه ها  ۱۳۹۹-۱۲-۱۱ ۱۷:۴۵

  برگزاری جلسه هم اندیشی آینده پژوهی دانشگاه ها 

  این جلسه  با حضور دکتر وارسته رئیس هیات امنا، دکتر جهانگیر رئیس مرکز و مدیران علوم پزشکی وارستگان به منظور بحث و بررسی درباره آینده پژوهی دانشگاه ها برگزار گردید.

 • نخستین کمپین ملی چاقی و ارتباط بین چاقی و کرونا ۱۳۹۹-۱۲-۱۷ ۱۶:۰۹

  نخستین کمپین ملی چاقی و ارتباط بین چاقی و کرونا

  انجمن تغذیه ایران(خراسان رضوی) با همکاری مرکز عالی علوم پزشکی وارستگان اقدام به برگزاری نخستین کمپین ملی چاقی در تاریخ 14 اسفند ماه به مناسبت روز جهانی چاقی کرده در همین خصوص یکی از موارد مهم ارتباط بین چاقی و کرونا است که در این مجموعه ایفوگرافیک به آن پرداخته شده است.

 • محافظت از کودکان در اینترنت ۱۳۹۹-۱۲-۱۷ ۱۵:۵۹

  محافظت از کودکان در اینترنت

  درعین حال که اینترنت بستر بسیار مناسب برای برقراری ارتباط و یادگیری مطالب روز را برای همه فراهم کرده است ولی متاسفانه خطراتی هستند که به صورت آنلاین کودکان و بزرگسالان را تهدید میکنند . برای محافظت از کودکان در فضای مجازی والدین به حدکافی باید دقت و کنترل بر عملکرد کودک داشته باشند و همراه انها وارد فضای مجازی شوند و نکاتی را رعایت کنند که در این مجموعه اینفوگرافیک آموزش داده شده است.

 • مهلت ثبت و ارسال آثار به دبیرخانه یازدهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ تا ۱۴ فروردین‌ماه تمدید شد ۱۳۹۹-۱۲-۱۶ ۱۵:۴۰

  مهلت ثبت و ارسال آثار به دبیرخانه یازدهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ تا ۱۴ فروردین‌ماه تمدید شد

  مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت گفت: به دلیل مشکلات ناشی از همه‌گیری و شیوع ویروس کرونا و همچنین نامه ها و تماس‌های مکرر دانشگاهیان، مهلت ثبت و ارسال آثار به دبیرخانه یازدهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ تا ۱۴ فروردین‌ماه تمدید شد.

 • نخستین کمپین ملی چاقی ۱۳۹۹-۱۲-۱۳ ۱۶:۳۴

  نخستین کمپین ملی چاقی

  در نخستین کمپین ملی چاقی، پریسا زارعی شرق عضو هیات علمی گروه علوم تغذیه مرکز عالی علوم پزشکی وارستگان درباره چاقی، علل بروز آن، چاقی در ایران و چاقی در کودکان نکات مفیدی را آموزش میدهد.

 • وبیناریک روزه آموزش مداوم " تشخیص آزمایشگاهی تکنیکهای کروماتوگرافی مایع و گازی" ۱۳۹۹-۱۲-۱۵ ۲۳:۱۶

  وبیناریک روزه آموزش مداوم " تشخیص آزمایشگاهی تکنیکهای کروماتوگرافی مایع و گازی"

  مهارتکده علوم پزشکی وارستگان با همکاری دپارتمان علوم آزمایشگاهی در تاریخ 20 اسفندماه از ساعت 12 تا 15 وبیناریک روزه آموزش مداوم " تشخیص آزمایشگاهی تکنیکهای کروماتوگرافی مایع و گازی"را با تدریس دکتر عبدالرضا وارسته، دکتر فاطمه کیفی و دکترجواد فیضی برگزار خواهد کرد.

 • تجلیل از اساتید برجسته  آموزشی علوم پزشکی وارستگان ۱۳۹۹-۱۲-۱۱ ۱۶:۵۴

  تجلیل از اساتید برجسته  آموزشی علوم پزشکی وارستگان

  به مناسبت ولادت حضرت علی و به منظور تشکر از زحمات و خدمات ارزنده اساتید علوم پزشکی وارستگان، روز چهارشنبه مورخ 99/12/6 از  اعضای هیات علمی و اساتید مدعو به عنوان اساتید برتر آموزشی در نیمسال مهر 1399 تقدیر شد و هدایایی به رسم یادبود به ایشان تقدیم گردید .

 • طرح غربالگری سلامت روان دانشجویان ۱۳۹۹-۱۲-۱۳ ۰۹:۰۶

  طرح غربالگری سلامت روان دانشجویان

  دانشجویان ترم های 992، 991 و 982 مرکزعالی علوم پزشکی وارستگان می توانند جهت پاسخ به پرسش‌نامه های طرح غربالگری سلامت روان به سایت https://ccsm.behdasht.gov.ir مراجعه کنند.

 • نخستین کمپین ملی چاقی ۱۳۹۹-۱۲-۱۲ ۱۶:۴۶

  نخستین کمپین ملی چاقی

  به مناسبت نخستین کمپین ملی چاقی انجمن تغذیه ایران(خراسان رضوی) مجموعه ای از فیلم های آموزشی مرتبط با چاقی و راه های جلوگیری از چاقی را تهیه کرده است. مرکز عالی علوم پزشکی وارستگان هم به عنوان همکار در برگزاری این کمپین، به آموزش این نکات میپردازد.

 • مصاحبه با امیر قوانلو پیرامون بازار کار HIT ۱۳۹۹-۱۲-۱۲ ۱۰:۵۳

  مصاحبه با امیر قوانلو پیرامون بازار کار HIT

  این لایو اینستاگرامی که در تاریخ ۹۹/۱۲/۱۱ به همت انجمن علمی دانشجویی فناوری اطلاعات سلامت علوم پزشکی وارستگان برگزار شد، با امیر قوانلو یکی از فارغ التحصیلان موفق وارستگان که به عنوان یک فریلنسر با پروژه های متعدد خارجی همکاری داشته است، مصاحبه شد.

 • ویروس انگلیسی در تمامی استان‌های کشور چرخیده است ۱۳۹۹-۱۲-۱۲ ۱۰:۰۳

  ویروس انگلیسی در تمامی استان‌های کشور چرخیده است

  دکتر علیرضا رئیسی معاون بهداشت وزیر بهداشت:ویروس انگلیسی در تمامی استان‌های کشور چرخیده است. این ویروس جهش یافته تاکنون ۲۰ قربانی در ایران گرفته است.

 • جلسه معارفه مجازی دانشجویان جدیدالورود رشته های علوم تغذیه و علوم آزمایشگاهی علوم پزشکی وارستگان ۱۳۹۹-۱۲-۱۱ ۱۵:۵۲

  جلسه معارفه مجازی دانشجویان جدیدالورود رشته های علوم تغذیه و علوم آزمایشگاهی علوم پزشکی وارستگان

  دوشنبه مورخ 99/12/11 جلسه معارفه دانشجویان جدیدالورود رشته های علوم تغذیه و علوم آزمایشگاهی بصورت مجازی با حضور ریاست دانشگاه، معاون آموزشی و اساتید این مرکز در بستر ادوبی کانکت برگزار گردید.

 • نکاتی مفید برای انجام مصاحبه‌های کاری از طریق بسترهای آنلاین ۱۳۹۹-۱۱-۱۳ ۱۶:۴۷

  نکاتی مفید برای انجام مصاحبه‌های کاری از طریق بسترهای آنلاین

  از زمانی که کرونا وارد زندگی مردم شد، سبب تغییراتی گسترده در تمام جنبه های زندگی افراد گردید. یکی از این موارد برگزاری مصاحبه های کاری آنلاین است که درصورت عدم تسلط به آن و ندانستن ویژگی های مهم آن، میتواند مصاحبه کاری را بسیار استرس زا کند. در این مجموعه اینفوگرافیک سعی شده نکات مهم و طلایی برای موفقیت در مصاحبه شغلی آنلاین مرور شود.

 • برگزاری جشن ولادت حضرت علی(ع) و تجلیل از همکاران مرد و اساتید بزرگوار وارستگان ۱۳۹۹-۱۲-۰۶ ۱۶:۱۷

  برگزاری جشن ولادت حضرت علی(ع) و تجلیل از همکاران مرد و اساتید بزرگوار وارستگان

  روز چهارشنبه 6 اسفند 99 جشنی به مناسبت ولادت حضرت علی (ع) و بزرگداشت روز مرد به همت مدیریت امور فرهنگی در مرکز آموزش عالی وارستگان برگزار شد.