یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۳

بر اساس توصیه‌های صریح قرآن به این طرح انسان دوستانه پیوسته‌ام

بهار

ندا احسانی دبیرکانون قرآن وعترت دانشگاه علوم پزشکی سمنان گفت: به عنوان یک عضو از جامعه قرآنی وزارت بهداشت و مسؤول کانون قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی سمنان برای جلب رضایت امام زمان(عج) و بر اساس توصیه های صریح قرآن وعترت به این طرح انسان دوستانه پیوسته‌ام.

به گزارش مفدا، ندا احسانی دبیرکانون قرآن وعترت دانشگاه علوم پزشکی سمنان در بیان اهداف خود در پیوستن به پویش بهار همدلی به خبرنگار سرویس قرآن و عترت پایگاه اطلاع رسانی مفدا گفت: هدف من از پیوستن به این پویش عمل به وظیفه انسانی‌ام در این حادثه است. وظیفه هر انسانی است که در برابر هموطنانشن احساس مسؤولیت کند. به عنوان یک عضو از جامعه قرآنی وزارت بهداشت و مسؤول کانون قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی سمنان برای جلب رضایت امام زمان(عج) و بر اساس توصیه های صریح قرآن وعترت به این طرح انسان دوستانه پیوسته ام.

دبیر کانون قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی سمنان افزود: احساس می‌کنم با پیوستن به این پویش در مصیبتی که به هموطنانم وارد شد به وظیفه خود عمل کرده ام. خوشحالی من زمانی است که احساس کنم امام زمان(عج) رضایت دارند و قلب مبارک ایشان از اعمال ما راضی است.

احسانی در پایان با تاکید بر لزوم وظیفه شناسی دانشجویان اضافه کرد: توصیه بنده به دانشجویان دیگر این هست که دربرابر اتفاقات وافراد اطراف خود احساس مسؤولیت داشته باشند و به جای انجام وظیفه به حواشی نپردازند برای هموطنان عزیزم که دچار این حادثه طبیعی شده‌اند از صمیم قلبم طلب صبر می‌کنم. ان شاءالله به زودی و با یاری خدا و مردم به زندگی خود برمی‌گردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.