شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۵

مهم‌ترین اخبار سرویس«دانشگاه‌ها» مفدا از ۱۱ تا ۱۷ دی ماه ۹۵

ویژه های دانشگاهها

از ۱۱ دی ماه تا ۱۷ این ماه، خبرهای دانشگاهی گوناگونی در خروجی «سرویس دانشگاه‌های مفدا» قرار گرفت که از جمله مهم‌ترین این خبرها می‌توان به « جلسه آموزشی "آشنایی با اهدای عضو" در دانشگاه علوم پزشکی سمنان»، «تجهیز کلینیک دانشکده علوم توانبخشی دانشگاه ایران به روبات پوشیدنی اِکسوپد» و ... اشاره کرد.

به گزارش مفدا، مهم‌ترین عناوین خبری "سرویس دانشگاه‌ها مفدا» در بازه زمانی یاد شده را در ادامه می‌خوانیم:

شنبه ۱۱ دی ماه/ به همت مرکز شناسایی و فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی سمنان و با هدف آشنایی دانشجویان با فرهنگ اهدای عضو، مکانیسم مرگ مغزی، اهمیت و ارزشمندی موضوع اهدای عضو، جلسه آموزشی– توجیهی "آشنایی با اهدای عضو" در این دانشگاه برگزار شد.

اطلاعات بیشتر این گزارش را اینجا بخوانید.

یک شنبه ۱۲ دی ماه/ از مقام آوران کشوری و دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی کاشان در بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت، باحضور رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، استاد حاج حمید شاکرنژاد و فعالان قرآنی تقدیر شد.

متن کامل این خبر را اینجا بخوانید.

دوشنبه ۱۳ دی ماه/ در کمپین مشارکت در تجهیز کلینیک دانشکده علوم توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی ایران به روبات پوشیدنی توانبخشی "اکسوپد"، که بیماران فلج پا را قادر به راه رفتن دوباره می‌کند، شرکت کنید.

اطلاعات بیشتر این خبر را اینجا بخوانید.

سه شنبه ۱۴ دی ماه/ در مراسمی که با حضور معاون درمان وزارت بهداشت، معاونین استانداری، فرماندار، مدیران کل سایر ادارات، مدیران استانی و معاونان، مدیران، کارکنان، اساتید و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کردستان برگزار شد، از زحمات دکتر طیب قدیمی، رییس سابق این دانشگاه تقدیر و حکم سرپرستی به دکتر سیامک واحدی تقدیم شد.

متن کامل این خبر را اینجا بخوانید.

چهارشنبه ۱۵ دی ماه/ تیم ارزیابان اعتباربخشی وزارت بهداشت، مستند سازی و اجرای استاندارهای اعتبار بخشی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود را عالی توصیف کردند.

اطلاعات بیشتر این خبر را اینجا بخوانید.

پنج شنبه ۱۶ دی ماه/ معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با ثبت نام در سامانه هشتمین جشنواره فرهنگی و هنری دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور و شرکت در بخش اساتید و اعضای هیئت علمی، به جمع شرکت کنندگان در این رویداد بزرگ فرهنگی و هنری پیوست.

متن کامل این خبر را اینجا بخوانید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.