شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۶

بیمارستان آیت اله یثربی (ره) کاشان افتتاح شد

افتتاح بيمارستان يثربي كاشان

با حضور وزیر بهداشت، بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی آیت اله یثربی (ره) کاشان، توسط موسسه محب سلامت این شهر، با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد تومان، در اراضی دانشگاه علوم پزشکی کاشان افتتاح شد.

به گزارش مفدا کاشان، این بیمارستان با مساحتی بیش از ۱۳ هزار متر مربع و با زیربنای حدود ۱۱ هزار و ۴۰۰ متر مربع در اراضی دانشگاه علوم پزشکی کاشان، توسط موسسه عمران کاشان و با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد تومان احداث و توسط موسسه محب سلامت کاشان با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد تومان تجهیز شد.

بر پایه این گزارش، بخش‌های این بیمارستان شامل بخش‌های درمانی، پاراکلینیکی و درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی است، که بخش‌های درمانی شامل آنکولوژی (رادیوتراپی، براکی تراپی و شیمی درمانی)، همو دیالیز، اورژانس، مراقبت های ویژه، بستری مردان و زنان و اتاق عمل می‌باشد.

بخش‌های پاراکلینیکی این بیمارستان نیز شامل آزمایشگاه، سنگ شکن، تصویر برداری و داروخانه و سایر بخش های بیمارستانی است. همچنین این بیمارستان دارای ۱۱ درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی شامل داخلی، ریه، قلب، جراحی های چشم، زنان، ارولوژی، ارتوپدی، گوش و حلق و بینی، مغز و اعصاب، کلیه، پلاستیک و عمومی است.

شایان ذکر است، موسسه محب سلامت کاشان، از موسسات وابسته به هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می‌باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.