شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۷

مرکز ام‌. آر. آی و بخش سی‌. سی‌. یو بیمارستان امام حسین(ع) ملایر با حضور وزیر بهداشت افتتاح شد

همدان

در چهارمین سفر وزیر بهداشت به استان همدان، مرکز ام‌. آر. آی و بخش سی‌. سی‌. یو بیمارستان امام حسین(ع) ملایر، که از آذرماه سال گذشته آغاز شده بود، افتتاح شد.

به گزارش مف‌دا همدان، رئیس دانشگاه، مسوولان شهرستان ملایر، مدیران دانشگاه علوم پزشکی همدان و جمعی از مردم شهرستان ملایر، چهارشنبه 15 دی ماه در ورودی این شهر از دکتر هاشمی استقبال کرده و ورود وی را خیر مقدم گفتند.                                                                                                                       

در این سفر، بخش سی. سی. یو و مرکز ام. آر. آی بیمارستان امام حسین(ع) ملایر به صورت رسمی با حضور دکتر هاشمی، وزیر بهداشت، دکتر موسوی‌بهار، رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان، دکتر محمد کاظمی و حجت‌الاسلام احد آزادی‌خواه نمایندگان مردم شهرستان ملایر در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان، مدیران و کارشناسان مرکز بهداشت استان و شهرستان، روسا و مدیران سایر دستگاه‌های دولتی، اعضای شورای اسلامی شهر افتتاح شد.

بنا بر این گزارش، ساخت مرکز ام. آر. آی بیمارستان امام حسین(ع) از آذرماه سال گذشته آغاز شد که  55 میلیارد ریال اعتبار برای خرید دستگاه ام. آر. آی و 10 میلیارد ریال برای ساخت فضا و تجهیزات جانبی آن هزینه شده است.

بازسازی و تجهیز بخش سی. سی. یوی این  بیمارستان با 19 تخت از ابتدای سال گذشته آغاز شد که هزینهای بالغ بر 12 میلیارد ریال برای تأمین تجهیزات پزشکی و حدود 8 میلیارد ریال در بخش عمرانی آن صرف شده است.

گفتنی است حاج علی میرزایی از خیّران شهرستان ملایر، مبلغ  3 میلیارد و 500 میلیون ریال برای بازسازی بخش سی. سی. یو بیمارستان امام حسین(ع) کمک کرد که با حضور وزیر بهداشت از این خیّر و دیگر خیّران شهرستان ملایر تجلیل شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.