پنجشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۴

با توجه به ایام برپایی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران؛

دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی می‌توانند بن کتاب تهیه کنند

نمایشگاه بین النللی کتاب تهران

دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی با توجه به ایام برپایی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران می‌توانند تا تاریخ ۲۴ فروردین ماه اقدام به تهیه بن کتاب نمایند.

به گزارش مفدا، با توجه به فرار رسیدن ایام برپایی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران و با عنایت به راه اندازی سامانه بن کتاب دانشجویی، دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی می‌توانند تا پایان روز شنبه ۲۴ فروردین ماه ۹۷ با مراجعه به سایت bon.tibf.ir نسبت به ثبت نام و دریافت بن کارت کتاب اقدام نمایند.

بر این اساس کلیه دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی که اطلاعات آن‌ها در سامانه سما معاونت آموزشی وزارت بهداشت ثبت شده است می‌توانند از بن کارت کتاب استفاده کنند.

ثبت نام با کارت ملی هوشمند(برای اشخاصی که کارت ملی هوشمند دریافت کرده‌اند) انجام خواهد شد به شکلی که ثبت نام به شکل nfc(کارت مجازی) برای اشخاصی که کارت ملی هوشمند ندارند، داشتن تلفن همراه با سیستم اندروید و «نصب نرم افزار همراه شهر» خواهد بود.

ثبت نام به صورت بن کارت فیزیکی نیر به این صورت است که  در این روش بن کارت از طریق بانک شهر و کیوسک‌های شهر نت به متقاضیان داده می‌شود.

مبلغ موجود دربن کارت‌های دانشجویی یک میلیون و ۵۰۰ هزار ریال است که ۶۰۰ هزار ریال آن به عنوان یارانه کتاب توسط معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و  ۹۰۰ هزار ریال آن نیز توسط شخص دریافت کننده کارت پرداخت می‌شود.

تاریخ اعتبار کارت‌ها فقط در مدت برگزاری نمایشگاه اعتبار داشته و از طریق دستگاه‌های کارت خوان داخل غرفه ناشران قابل استفاده است.

علاقمندان برای دریافت جزئیات مهم ثبت نام جهت دریافت بن کارت کتاب به سایت bon.tibf.ir مراجعه کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.