چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۰

پیام تبریک سید حمید حسینی مدیر فرهنگی دانشگاه به مناسبت فرارسیدن عید باستانی نوروز

خبر

سید حمید حسینی،مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه، فرارسیدن فصل بهار و عید باستانی نوروز را با انتشار پیامی تبریک گفت.

به گزارش مفدا تربت حیدریه سید حمید حسینی، مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه، فرارسیدن فصل بهار و عید باستانی نوروز را با انتشار پیامی تبریک گفت. متن این پیام به شرح زیر است:

خورشید معجزه بر خاک می کند/زین سجده فخر بر همه افلاک می کند

دیوار کعبه سینه خود چاک میکند/پرواز روح خواجه لواک می کند

حسن ختام سال ۱۳۹۷ میلاد مولای متقیان، امام علی (علیه السلام)، است.

در سال ۹۷ همچون سالهای گذشته در معاونت "اداره تعالی فرهنگی" تلاش جهادگونه در جهت افزایش مشارکت دانشگاهیان، دانشجویان، اعضای هیئت علمی و کاکنان در فعالیت های فرهنگی انجام شد و استقبال دانشگاهیان خصوصا دانشجویان عزیز بی نظیر بود.

همچنین تلاش شد در این حوزه فضای اندیشه ورزی به خصوص در انجمن های علمی گسترش یابد.

امروز اذعان فعالان و دانشجویان عزیز است که انجام فعالیت های فرهنگی در مسیر صعودی قرار گرفته و از جنب و جوشی بهتر برخوردار است هرچند که وضعیت موجود با ایده آل های ما در این عرصه فاصله دارد اما با توکل بر محول القلوب و ابصار تلاش خواهیم نمود که بستر لازم برای ارتقا فعالیت های فرهنگی و آزاداندیشی گسترش پیدا کرده و مسیر لازم برای پیمودن این راه هموارتر گردد.

اینجانب ضمن تبریک و شادباش سال جدید به دانشگاهیان فرهیخته خصوصا دانشجویان عزیز و همکاران پرتلاشم در معاونت فرهنگی و دانشجویی امیدوارم روح و جانمان همواره آکنده از عطر علوی بوده و عیدی را نظارهگر شویم که در آن ظهور منجی عالم بشریت امام عصر (عج) از پرده برون آید و عالم همیشه بهار شود.

سید حمید حسینی

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.