چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۰

آخرین ماموریت جهادگران دانشکده علوم پزشکی لارستان در سال 1397 برگزار شد

اردوی جهادی لارستان

اردوی جهادی بهداشتی و درمانی در روستای لاغر شهرستان خنج برگزار و ویزیت رایگان بیش از ۴۰۰ نفر از اهالی این روستا انجام شد.

به گزارش مفدا لارستان، تیم بهداشتی و درمانی شبکه بهداشت و درمان خنج در روستای لاغر از توابع بخش مرکزی این شهرستان حضور یافتند تا چهارمین اردوی جهادی سال ۹۷ خود را رقم بزنند. در این اردوی جهادی، جمعی از متخصصان، پزشکان، داروسازان، دنداپزشکان، پرسنل بهداشتی و پرستاران به ارائه خدمات تخصصی و بهداشتی رایگان به مراجعه‌کنندگان و بیماران پرداختند.

در این برنامه، شبکه بهداشت و درمان خنج با هماهنگی‌ دانشکده علوم پزشکی لارستان و همراهی بسیج جامعه پزشکی شهرستان خنج و با استقرار تیم تخصصی، به تعداد ۴۰۸ بیمار و مراجعه‌کننده، خدمات رایگان تخصصی ارائه نمود.
این خدمات در حوزه تخصصی ارتوپدی توسط دکتر قاسم فتحی، اطفال توسط دکتر هانیه‌سادات میرزاده، داخلی توسط دکتر سمیرا صالحی، گوش و حلق و بینی توسط دکتر منوچهر قهرمانلو، اعصاب و روان توسط دکتر عدنان احمدی‌آزاد و همچنین خدمات دندانپزشکی توسط دکتر عبداله نمازی، پزشکی عمومی توسط دکتر ذوالفقاری، خدمات بهداشتی و ارائه خدمات دارویی رایگان توسط دکتر هنگامه قاضی، انجام پذیرفت.

گفتنی است در این اردوی جهادی تعداد ۱۰ نفر از اهالی روستای لاغر که نیاز به خدمات تخصصی قلب و عروق داشتند، به مطب دکتر علی صفری متخصص قلب و عروق در خنج ارجاع داده شده و مقرر شد تمامی هزینه‌های آنها همچون ویزیت، نوار قلب، اکو، تست ورزش و …، با ۵۰ درصد تخفیف در مطب پزشک اعمال گردد.

دکتر عدنان احمدی‌آزاد سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان خنج در حاشیه این اردوی جهادی در گفتگو با روابط عمومی این شبکه، اعلام کرد: شبکه بهداشت و درمان شهرستان خنج برنامه ویژه‌ای در خصوص اردوهای جهادی و ویزیت رایگان در نقاط مختلف شهرستان داشته و این برنامه از آذرماه ۹۷ تاکنون هر ماه در یکی از روستاهای محروم شهرستان برگزار شده است.
وی اظهار داشت: خداوند را شاکریم که توفیق خدمت به مردم را نصیب ما نمود و به خود می‌بالیم که توانسته‌ایم در ۴ ماه گذشته در روستاهای گزیوز، زنگویه، بیغرد و اکنون نیز روستای لاغر شهرستان خنج، خدمات بهداشتی و درمانی رایگان در قالب اردوهای جهادی ارائه نماییم.

گزارش تصویری (http://www.mefda.ir/photo/94490/)

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.