شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۹

کاروان دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بم به مناطق جنگی جنوب اعزام شدند

راهیان نور

همزمان با بزرگداشت روز شهدا، کاروان دانشجویی راهیان نور دانشگاه علوم پزشکی بم به مناطق جنگی جنوب کشوراعزام شدند.

به گزارش مفدا بم، بهزاد محمدی مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بم با اشاره به اینکه این سفر بسیار ارزشمند و معنوی است، گفت: همه به شهدا مدیون هستیم، چون شهدا جان خود، که گرانبهاترین سرمایه انسان است را در راه خدا و برای اقتدارو امنیت وطن فدا کرده اند.

بهزاد محمدی در مراسم بدرقه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بم  به مناطق جنوب کشور اضافه کرد: شما دانشجویان این سفر را باید غنیمت بشمرید زیرا یک فرصتی برای بازشناسی دوباره انسان در چنین سرزمین معنوی است.

تقوی اضافه کرد: تمام سرزمین مناطق جنگی به قطره قطره خون شهدا آغشته شده است و این شهدا بودند که افتادند تا ما ها امروز بایستیم و در سایه امنیت و اقتدار ملی بتوانیم کسب علم و دانش نماییم.

وی با اشاره به اینکه سفرهای راهیان نور دانشجویی با حال و هوای خاصی همراه است،اظهارکرد: شما دانشجویان در راه کسب علم و دانش و ترویچ فرهنگ شهادت باید از شهدای انقلاب و دفاع مقدس الگوگیری نمایید.

تقوی تشریح کرد: چنین سفری همراه با دعوت خدایی است و لحظه های این سفرهمراه با حس معنوی است و چنین سفرهای همراه شدن با شهداست .

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بم در بین دانشجویان اعزامی  راهیان نور در عنوان کرد: خوشبختانه اردوهای راهیان نور ثمره فرهنگی خوبی برای حوزه دانشجویی داشته است به طوری که مشارکت دانشجویان بسیار بالا می باشد.

محمد بنی اسدی افزود: دانشجویان در این اردوها می‌توانند سفیران ترویج و فرهنگسازی ارزشهای دفاع مقدس باشند و با اندیشه های جوانان نسل دفاع مقدس که از وطن دفاع کردند، آشنا شوند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.