جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۱

یکی از شاهدان حادثه انفجار خط لوله اهواز:

شرایط کاروان اعزامی به اردوی راهیان نور طبیعی است/خانواده های دانشجویان نگران نباشند

اتوبوس

یکی از دانشجویان حاضر دراتوبوس حادثه دیده در سانحه انفجار خط لوله اهواز گفت: شرایط کاروان اعزامی به اردوی راهیان نور اکنون طبیعی است، خانواده هایمان نگران نباشند،ما در منطفه فکه پیگیر ادامه سفرمان هستیم.

یکی از شاهدان حادثه انفجار خط لوله اهواز که دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان است، در گفت وگو با خبرنگار مفدا کرمان در خصوص این حادثه گفت: اتوبوس به مسیر خود ادامه می داد، همه چیز طبیعی بود ،زمانی که به نقطه حادثه رسیدیم به یکباره انفجار اتفاق افتاد و صدای انفجار همه ما را مشوش کرد.

وی گفت: ظرف چند ثانیه شعله های آتش اطراف اتوبوس را فرا گرفت و فضای ماشین پر از دود شد، سقف اتوبوس دچار حریق شده بود و ما  خیلی خوش شانس بودیم که هنوز آتش به اوج خود نرسیده بود، درب عقب اتوبوس باز نشد و بچه ها با شکستن شیشه های اتوبوس و عده ای نیز از طریق درب جلو از اتوبوس پیاده شدند. فکر می کنم چون انفجار جلوی اتوبوس اتفاق افتاده بود و ماشین جلویی منفجر شده بود، راننده دچار سوختگی خفیف شد.

این دانشجوی دختر دانشگاه علوم پزشکی کرمان اظهار کرد: وسایل ما کاملا سوخت، حتی بعضی از دانشجویانی که مسافر این اتوبوس بودند برای تماس گرفتن گوشی ندارند.اکنون که از شرایط خارج شده ایم و به آرامش رسیده ایم، همه چیز ساده به نظر می رسد، اما لحظه های پر التهابی ها را سپری کردیم. حتی یک درصد هم فکر نمی کردم زنده بمانیم. کاملا شوکه هستم، پرسش بزرگ برای من این است چرا تا صبح امروز خبر منتشر نشد، دوستان من امروز مطلع شدند و با من تماس گرفتند، باید چه اتفاقی بروز می کرد که این مساله جدی گرفته می شد؟!

این شاهد عینی حادثه خاطرنشان کرد: خوشبختانه از مسوولان دانشگاه دکتر بارونی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، در منطقه حاضر شدند و پیگیر تهیه اقلام مورد نیاز دانشجویان هستند. خدا را شکر همه چیز بخیر گذشته است، خانواده هایمان نگران نباشند، شرایط کاروان  ما اکنون طبیعی است  و ما در منطقه فکه پیگیر ادامه سفرمان هستیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.