جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۲

در بازدید از مناطق جنگی اهواز؛

اتوبوس حامل دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کرمان آتش گرفت/ دانشجویان آسیب ندیده‌اند

حادثه کرمان

اتوبوس حامل دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کرمان در بازدید از مناطق جنگی اهواز به دلیل انفجار لوله شرکت نفت آتش گرفت و دچار خسارت شد. در این حادثه دانشجویان آسیب ندیده‌اند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، به دنبال حادثه روز گذشته در اهواز و انفجار لوله شرکت نفت متاسفانه اتوبوس حامل تعدادی از دانشجویان دانشگاه در این حادثه خسارت دید.

خوشبختانه در این حادثه هیچ یک از دانشجویان دختر که برای بازدید از مناطق جنگی به اهواز سفر کرده بودند مشکلی برایشان پیش نیامد و دو نفر از کارمندان دانشگاه و یکی از راننده های اتوبوس دچار آسیب های جزئی شدند.

این حادثه صبح روز پنجشنبه ۲۳ اسفند ماه حوالی ساعت ١١ اتفاق افتاده است پس از اطلاع از این حادثه بلافاصله به دستور رییس دانشگاه دکتر بارونی معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه و دکتر رستمی رییس بسیج کارمندی دانشگاه به اهواز سفر کردند.

 معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه در مصاحبه تلفنی گفت:  از ساعت یازده و ۱۵ دقیقه روز پنجشنبه که از این حادثه اطلاع پیدا کردیم تماس تلفنی داشتیم تا اینکه به دستور رییس دانشگاه عازم اهواز شدیم.

وی ادامه داد: حدود شامگاه پنجشنبه به اهواز رسیدیم و با حضور  در بیمارستان شرکت نفت روند درمانی دو نفر از کارمندان دانشگاه که دچار حادثه شدند بررسی کردیم. 

دکتر بارونی افزود: خوشبختانه حال آنها خوب است و با پیگیری های انجام شده و پس از طی روند درمانی این دو کارمند به کرمان اعزام می شوند.
وی گفت:پیگیر مسائل حقوقی و جبران آسیب ها و خسارات وارد شده هستیم.

 وی ادامه داد: برای دیدار با دانشجویان دانشگاه بامداد امروز جمعه ساعت ۴ صبح به مقر فرماندهی لشکر ۴۱ ثارالله در جاده خرمشهر عازم شدیم و قرار است با آنها دیداری داشته باشیم.

 وی از تلاش همه افراد وتیم های امداد و کادر درمانی و مسوو لان بسیج استانی و همچنین درمانی در اهواز تشکر و قدردانی کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.