جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۴

سومین جلسه کمیسیون تخصصی فرهنگی و اخلاق حرفه ای اجرای قانون انطباق اداری برگزار شد

جلسه کمیته قانون انطباق دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد

سومین جلسه کمیسیون تخصصی فرهنگی و اخلاق حرفه ای اجرای قانون انطباق اداری در موسسات پزشکی تابعه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد

به گزارش مفدا بوشهر، در این نشست معاون فرهنگی و دانشجویی، ضمن تشکر از حضور اعضاء کمیسیون تخصصی فرهنگی و اخلاق حرفه ای انطباق، هدف از برگزاری این جلسه را بررسی نتایج نهایی بازرسی بعمل آمده توسط تیم دانشگاهی از بیمارستان ها و همچنین پیشنهادات اعضاء در جهت پیشبرد بهتر اهداف در سال آینده عنوان کرد.

در ادامه مدیری فرهنگی و امور فوق برنامه دانشگاه، گزارشی از اقدامات صورت گرفته در طی  شش ماه اخیر را بصورت مختصر ارائه داد.

 سپس مطیرزاده، مسوول دبیرخانه کمیته انطباق دانشگاه و مسئول کمسیون تخصصی فرهنگی و اخلاق حرفه ای به بیان جزییات  فعالیت هاو اقدامات صورت گرفته در این خصوص پرداخت. وی  مهمترین فعالیت های صورت گرفته را برگزاری جلسات کمیسون های تخصصی، تشکیل تیم بازرسی دانشگاهی، بازدید از تمامی بیمارستان های تابعه توسط تیم و بررسی نتایج بازرسی ها عنوان کرد.

مسوول کمیته انطباق دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به تغییرات صورت گرفته در تعدادی از بیمارستان ها جهت مراجعین و همچنین پرسنل اشاره نمود. همچنین مواردی مانند هزینه های مالی، کمبود نیروی همگن و کمبود نیروی متخصص بویژه در قسمت رادیولوژی و سونوگرافی در تعدادی از بیمارستان ها را از مشکلات این طرح برشمرد و خاطر نشان کرد دبیرخانه کمیته در تلاش جهت رفع مشکلات تاحد ممکن می باشد.

در ادامه نیز سایر اعضاء به بیان پیشنهادات خود درهمین راستا پرداختند.

در پایان به منظور جمع بندی مباحث جلسه،  دکتر اسدی راد، همکاری مستمر اعضاءکمیسیون با دبیرخانه کمیته دانشگاهی را بسیار تأثیرگذار عنوان کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.