یکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۵

بیست و هفتمین اعزام تیم های پزشکی و توانبخشی بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی به مناطق محروم

دانشگاه علوم بهزیستی

بیست و هفتمین اعزام تیم های پزشکی و توانبخشی مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تحت عنوان شهید دکتر رهنمون، به منطقه کم برخوردار باغ آذری در جنوب تهران انجام شد.

  به گزارش مفدا علوم بهزیستی و توانبخشی؛ " مهدی محمدپناه " مدیر اجرایی مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و دبیر طرح بهداشتی، درمانی شهید دکتر رهنمون در دانشگاه گفت: این اعزام با مشارکت مرکز آموزشی - درمانی روانپزشکی رازی و جهت ارائه خدمات رایگان درمانی انجام شد.

وی افزود: پزشک عمومی، متخصص روانپزشکی، تیم پرستاری، روانشناس بالینی، مشاور خانواده، روانشناس کودکان استثنایی، کاردرمانگر، کارشناس مامائی و کارشناس آموزش بهداشت، اعضای این تیم جهادی را تشکیل دادند که به ۱۰۶ نفر از اهالی محله باغ آذری، خدمات رسانی کردند.

  مدیر اجرایی مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه در خصوص تیم های طرح شهید دکتر رهنمون در دانشگاه و نحوه عملکردشان نیز گفت: تیم های طرح شهید دکتر رهنمون در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در سه بخش عمومی، تخصصی ( سلامت روان و توانبخشی ) و آموزشی با مشارکت مراکز تابعه دانشگاه سازماندهی شده و به صورت ثابت و یکبار در ماه، به مناطق محروم و کم برخوردار جنوب تهران اعزام می شوند.

گفتنی است که تاکنون اهالی محله های خزانه بخارایی، شوش، باغ آذری و هرندی که از مناطق کم برخودار محسوب می شوند، از خدمات رایگان این تیم ها بهره مند می شوند.

تهیه خبر: محمدپناه

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.