پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۶

به همت کانون سلامت دانشکده مشگین‌شهر؛

برنامه " مهربانی تحریم نیست" در روستاهای محروم شهرستان مشگین‌شهر اجرا شد + تصاویر

مهربانی تحریم نیست

به همت کانون سلامت دانشکده مشگین شهر ، برنامه " مهربانی تحریم نیست" در روستاهای محروم شهرستان مشگین‌شهر اجرا شد.

به گزارش مفدا اردبیل، به همت کانون سلامت دانشکده مشگین شهر، برنامه " مهربانی تحریم نیست" در روستاهای محروم شهرستان مشگین‌شهر اجرا شد.

کانون سلامت با همکاری کانون سیمرغ دانشکده در بخش نقاشی، به مناسبت ۲۲ بهمن ماه عازم اردوی جهادی به روستاهای مشیران و کنچوبه مشکین شهر شده بودند، آن ها بعد از بررسی وضع معیشت اهالی روستا، تصمیم گرفتند برای دانش آموزان منطقه، پک آموزشی و بهداشتی تهیه کنند.

همچنین دبیر کانون سلامت با کمک مدیران روستاهای مذکور پیگیر آرزوهای دانش آموزان شد.

آرزوهای دانش آموزان از این قبیل بود: کیف، کفش، آبرنگ، مسواک، مداد، پاک کن، عروسک، توپ و ... که با پیگیری‌های انجام شده توسط دبیر کانون سلامت و حمایت‌های دانشکده سلامت مشگین‌شهر، علی الخصوص معاونت آموزشی دانشکده، بسیج جامعه پزشکی، شبکه بهداشت و درمان و همچنین دانشجویان دانشکده و خیریه مهرگیتی موفق به تهیه لوازم التحریر، کتانی، لوازم بهداشتی و ... شده و در روز ۱۸ اسفند ۹۷ تیم دانشکده سلامت مشگین‌شهر با همراهی بابایی، معاون دانشکده و موسوی، مسئول بسیج جامعه پزشکی برای بار دوم عازم روستا شدند.

در این مراسم که بسیج جامعه پزشکی نیز حضور داشت، استاد بابایی، معاون مؤسسه سلامت مشگین‌شهر توصیه‌های سلامت و بهداشتی را به دانش آموزان ارائه کرده و بهداشت دهان و دندان توسط دانشجویان دانشکده سلامت آموزش داده شد و در آخر پک‌های تهیه شده به دانش آموزان اهداء و همچنین دانشجویان موسسه قول یک دستگاه کامپیوتر و پروژکتور را برای مدرسه روستای کنچوبه از رئیس آموزش و پرورش گرفتند.

همچنین به مناسبت روز پاکیزکی شهر و روستا مسئولان و دانش آموزان مدرسه اقدام به پاک کردن محوطه اطراف مدرسه کردند.

خبرنگار: صبا رحمتی

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.