پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۱

مسؤول انجمن طناب زنی چندگانه وزارت بهداشت:

۳۱ دانشگاه در رشته طناب زنی المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان پسر علوم پزشکی حضور داشتند

امین نصیری

مسؤول انجمن طناب زنی چندگانه وزارت بهداشت با اشاره به حضور ۳۱ دانشگاه علوم پزشکی در چهارمین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان پسر علوم پزشکی گفت: بیش از ۱۲۰ دانشجو در این مسابقات حضور داشتند.

امین نصیری در گفت وگو با خبرنگار مفدا با بیان این خبر افزود: مسابقات طناب زنی امسال در المپیاد ورزش‌های همگانی در سه ماده جاگینگ امدادی، جاگینگ استقامت و سرعت برگزار شد و خوشبختانه سطح فنی مسابقات بالا بود و تیم‌ها از آمادگی خوبی برخوردار بودند.

وی در خصوص سطح داوری و قضاوت این بازیها گفت: خوشبختانه نظارت و قضاوت این بازیها مطلوب بود و در سطح بالایی قضاوت‌ها انجام شد و مشکلی به لحاظ داوری نبود. ما سعی کردیم برای قضاوت این بازیها از داوران باتجربه شهرهای مختلف استفاده کنیم. اکثر داوران حاضر در این مسابقات در مسابقات کشوری سوت می‌زدند.

نصیری با اشاره به اینکه استقبال دانشجویان دختر وپسر در چهارمین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشگاه‌های علوم پزشکی نسبت به سالهای گذشته خیلی بیشتر شده است، خاطرنشان کرد: ورزش همگانی در میان دانشجویان علوم پزشکی نهادینه شده است و استقبال چشمگیر دانشگاه‌ها از حضور در مسابقات، گواه بر این مدعاست که دانشجویان انگیزه زیادی به فعالیت در رشته‌های همگانی دارند که باید این مساله را به فال نیک گرفت.

مسؤول انجمن طناب زنی چندگانه وزارت بهداشت همچنین سطح فنی مسابقات طناب زنی المپیاد ورزش‌های همگانی دختران علوم پزشکی را مطلوب توصیف کرد و گفت: مسؤولان فنی رشته‌های مختلف همگانی و همچنین مسؤولان انجمن‌های ورزشی در دو المپیاد امسال به نحو احسن وظایف‌شان را انجام دادند و به دلیل داشته تجربه‌ای خوب در المپیادهای ادوار گذشته، امسال کیفیت مسابقات از سطح بالاتری نسبت به سالهای گذشته برخوردار بود. خوشبختانه مسؤولان فنی رشته‌های مختلف همگی از دانش و تجارب بالایی برخوردار بودند و در رشته‌های خودشان صاحب سبک بودند و همگی از کارشناسان ارشد تربیت بدنی بودند.

وی با اعلام اینکه این رشته ورزشی با حساسیت خاصی توسط دانشگاه‌ها پیگیری می‌شود، گفت: همه ورزشکاران و تیم‌ها تلاش کردند با آمادگی مطلوب در این رقابت‌ها حضور پیدا کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.