شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۴

اولین دبیر "کانون اسکناس" دانشگاه علوم پزشکی تبریز انتخاب شد

تبریز

"مرتضی عبدی" به عنوان اولین دبیر "کانون اسکناس" دانشگاه علوم پزشکی تبریز انتخاب شد.

به گزارش مفدا تبریز، "مرتضی عبدی" دانشجوی ورودی ۹۴ رشته هوشبری دانشگاه علوم پزشکی تبریز به عنوان اولین دبیر "کانون اسکناس" این دانشگاه  انتخاب شد.

"عبدی" عضو باشگاه کارآفرینان جوان کشور بوده و عضو هییت موسس کانون نیز می باشد. وی همچنین در کنار کانون مدیر مسئول هفته نامه اقتصادی دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز است.

گفتنی است، کانون اسکناس در طی پنج ماه بیش از ۲۵۰ عضو فعال را جذب کرده است که نشان از برنامه دقیق و البته جذاب برای دانشجویان دارد.

این کانون همچنین بیش از ۱۵ نشست اقتصادی دانشجویی در دانشکده های مختلف برگزار کرده که با استقبال گرم دانشجویان همراه بوده است.

هدف کانون اسکناس آموزش ساده کسب درآمدهای دانشجویی چه در سطح خرد و چه در سطح کلان می باشد و در این مدت علاوه بر آموزش برای بیش از ۳۰۰ نفر از اعضای خود، برای ۴ دانشجو نیز فرصت کار مهیا کرده است.

شایان ذکر است، علاوه بر دانشجویان، اساتید و هیات علمی دانشگاه نیز اسکناسی شده‌اند که نقطه تمایز این کانون جدید التأسیس می‌باشد.

 دبیر کانون اسکناس، گام دوم حرکت اسکناس را پیوند صنعت و دانشگاه عنوان کرد و گفت: با بسیج تمام امکانات دانشگاهی و بهره مندی از فرصت های بیرونی، خلاقیت ها، ایده ها و اختراعات دانشجویان در حوزه اقتصاد سلامت و پزشکی را تجاری سازی خواهیم کرد و در این راستا در حال مذاکرات و تلاش هایی برای ارائه دو استارت آپ هستیم که با عنایت اهل بیت و مساعدت مسئولین دانشگاه احتمالا ظرف یکسال آینده عملیاتی خواهند شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.