چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۳

مفدا سبزوارخبرداد:

برگزاری آیین تجلیل از اساتید فرهیخته دانشگاه علوم پزشکی سبزوار

استادان

آیین تجلیل از اساتید فرهیخته دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با حضوراعضای هیات علمی،اساتید پیشکسوت و جمعی از مدیران و مسئولین برگزارشد.

به گزارش مفداسبزوار/ آیین تجلیل از اساتید فرهیخته دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با حضور حجت الاسلام ایمانی مقدم مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری،معاونین،اعضای هیات رئیسه،اعضای هیات علمی،روسای بیمارستان ها و دیگر مدیران و مسئولین 14 اسفند ماه سال جاری در سالن اجتماعات دکتر سیادتی مجتمع آموزشی پردیس برگزار شد.

دکتر ژیلا آگاه معاون آموزشی دانشگاه در این مراسم ضمن قدردانی از همراهی وهمدلی اعضای هیات علمی، اظهار کرد: بی شک در سال جاری با وجود تمام مسائل و مشکلات موجود توانستیم به موفقیت های چشمگیری درحوزه آموزش دست پیدا کنیم که این مرهون تلاش،  همکاری و همراهی مسئولین،اعضای هیات علمی و کلیه کارکنان می باشد.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی موجود در دانشگاههای کشور و دانشگاه علوم پزشکی سبزوار،افزود: با وجود همه تنگناهای موجود در همه زمینه های آموزشی و پیشرفت های آموزشی وعلمی، اعضای هیات همراه وهمیار بوده امیدواریم با افزایش ارتباط اساتید با دانشگاه، از علم و تجربیات این عزیزان بیش از پیش استفاده نماییم.

معاون آموزشی دانشگاه در ادامه ضمن اشاره به تقارن برگزاری این مراسم با هفته نیکو کاری،تصریح کرد: اعضایهیات علمی مجموعه نیکوکارانی هستند که جدا از شغل و وظایفی که برعهده دارند توانسته اند با انجام فعالیت های قابل توجه تحولات عظیمی را در حوزه آموزش ایجاد نمایند و نفس این عمل بسیار اثربخش و با هیچ ابزار مادی قابل قیاس نبوده و این هفته فرصت مغتنم برای قدردانی از این عزیزان است.

در ادامه این مراسم حجت الاسلام والمسلمین ایمانی مقدم مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری ضمن تقدیر ازازحمات و خدمات اساتید، اظهار کرد:تشکر از زحمات و خدماتی افرادی که در باب علم و آموزش هستند و یا افرادی که در این فضا مشغول به فعالیت می باشند در حقیقت تشکر و احترام به خود گذاشته ایم.

وی افزود: در جای جای مختلف نیکی های مالی و مادی و چه نیتی های معنوی و اخروی و در دستورات دین و معارف دینی ابتدا از به احترام به خود یاد شده و بالاترین مرتبه و جایگاهی که دین و معارف الهی برای آن ارج نهاده است جایگاه علم می باشد.  

حجت الاسلام ایمانی مقدم بابیان اینکه کسی که علم را همراه با پرورش ، تربیت ، فرهیختگی و عزت علمی دنبال می کند، آخر انسانیت همراه دارد، اضافه کرد: افرادی که سی سال با عزت کم و بیش افتخار با فرهیختگی فضای علمی در این مرتبه تلاش می‌کنند، جایگاه عظیم و بزرگ داشته وامیداست که در تمام مراتب شکرگزار این نعمت ها باشیم و بتوانیم از این نعمت ها بهره کافی را ببریم.

شایان ذکر است، در این مراسم از اعضای هیات علمی که در سال جاری به درجه دانشیاری نائل آمدند،اعضای هیات علمی بازشسته و همچنین  روسای بیمارستان ها و مدیران ومسئولین حوزه آموزش در راستای موفقیت های کسب شده با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.