چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۷

محمدصدیق غفاری دبیر جدید کانون هلال احمر علوم پزشکی مشهد شد

حاجی زاده_مشهد

پس از تشکیل مجمع عمومی و برگزاری انتخابات سالیانه کانون دانشجویی هلال احمر، نخستین جلسه شورای مرکزی این کانون با حضور اعضای منتخب در دوره جدید و اعضای سابق این شورا برگزار شد و محمدصدیق غفاری به عنوان «دبیر» و بهزاد مقیمیان‌هوش به عنوان «نایب دبیر» کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه انتخاب و معرفی شدند.

در نخستین جلسه شورای مرکزی منتخب کانون هلال احمر مشخص شد

دبیر جدید کانون هلال احمر معرفی شد

به گزارش مفدا مشهد، پس از تشکیل مجمع عمومی و برگزاری انتخابات سالیانه کانون دانشجویی هلال احمر، نخستین جلسه شورای مرکزی این کانون با حضور اعضای منتخب در دوره جدید و اعضای سابق این شورا برگزار شد. در این جلسه که روز سه‌شنبه ۱۴ اسفندماه و به منظور انتخاب دبیر و تشکیل کارگروه‌های کانون تشکیل شد، محمدصدیق غفاری به عنوان «دبیر» و بهزاد مقیمیان‌هوش به عنوان «نایب دبیر» کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه انتخاب و معرفی شدند.

در ادامه جلسه نیز کارگروه‌های تخصصی کانون تشکیل و دبیران هر کدام مشخص گردید. آقای یزدیانی به عنوان دبیر کارگروه‌های آموزش، امداد و نجات و پژوهش، آقای حیدری به عنوان دبیر کارگروه فعالیت‌های بشردوستانه و عام‌المنفعه (خیریه)، آقای امینیان به عنوان دبیر کارگروه جذب و سازماندهی و آقای مقیمیان‌هوش به عنوان دبیر فرهنگی-اجتماعی مشخص شدند. در پایان این جلسه برنامه شش‌ماهه کانون نیز تعیین شد تا فعالیت‌های این کانون در دوره جدید به زودی از سر گرفته شود.

کانون هلال احمر دانشجویان از کانونهای فعال و پویای دانشگاه علوم پزشکی مشهد در ارائه خدمات بشردوستانه و عام المنفعه در بین دانشجویان می‌باشد که با برنامه‌ریزی جهت عضوپذیری و بهره‌مندی بهینه از توان و ظرفیت دانشجویان، بستر مناسبی برای انجام فعالیتهای فرهنگی، امدادی، بشردوستانه و تحقیقات علمی همسو با اهداف سازمان جمعیت جوانان هلال احمر است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.