چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۶

درانتخابات سالیانه شورای مرکزی کانون هلال احمر علوم پزشکی مشهد؛

استقبال پرشور از انتخابات کانون دانشجویی هلال احمر

عكاس محمد رضايي

با فرا رسیدن موعد انتخابات سالیانه شورای مرکزی کانون دانشجویی هلال احمر و با نام‌نویسی ۹ نامزد از اعضا، روز سه شنبه ۱۴ اسفندماه مجمع عمومی این کانون تشکیل و انتخابات از ساعت ۱۱:۳۰ الی ۱۳:۳۰ در محل دانشکده پزشکی برگزار شد.

به گزارش مفدا مشهد، با فرا رسیدن موعد انتخابات سالیانه شورای مرکزی کانون دانشجویی هلال احمر و با نام‌نویسی ۹ نامزد از اعضا، روز سه شنبه ۱۴ اسفندماه مجمع عمومی این کانون تشکیل و انتخابات از ساعت ۱۱:۳۰ الی ۱۳:۳۰ در محل دانشکده پزشکی برگزار شد. در این دوره از انتخابات که با استقبال بسیار پرشور اعضای مجمع عمومی کانون مواجه شد، بیش از ۱۵۰ نفر از دانشجویان مشارکت فعال داشتند. بلافاصله با پایان یافتن زمان رای‌گیری، کار شمارش آراء انجام گرفت و اعضای اصلی و علی‌البدل شورای مرکزی مشخص و معرفی شدند. گفتنی است در تمام مراحل رأی‌گیری و شمارش آراء، آقای علیزاده به عنوان ناظر هلال احمر و سرکار خانم حسین‌زاده به عنوان ناظر مدیریت فرهنگی حضور داشتند.

در پایان نتایج این انتخابات به شرح زیر اعلام شده است:

اعضای اصلی شورای مرکزی کانون در دوره جدید عبارتند از: امیر رضا یزدیانی، محمد صدیق غفاری، بهزاد مقیمیان هوش، امین امینیان، امیر حسین حیدری و اعضای علی‌البدل: سیدمحمدمهدی رئیس‌الساداتی و فریما فرسی.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.