چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰

دبیر شورای آموزش دندانپزشکی خبر داد:

روند طراحی سوالات آزمون‌های دندانپزشکی تغییر می‌کند

گزارش تصویری اردوی جهادی دندانپزشکی در درمانگاه بهفر به همت دانشجویان دانشگاه _ 9 و 10 اسفند ماه 97

دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی گفت: در راستای تحول نظام آموزشی، تغییرات جدی در روند نحوه طراحی سوالات آزمون‌های دندانپزشکی صورت خواهد گرفت.

به گزارش مفدا به نقل از مهر، دکتر حسن رزمی با اعلام این خبر افزود: اعضای هیئت علمی دانشکده‌های دندانپزشکی سراسر کشور در تغییرات سوالات آزمون‌های دبیرخانه شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی در آزمون‌های ارتقا، دانشنامه و دستیاری مشارکت وسیع و گسترده خواهند داشت.

وی گفت: بالا بردن میزان امنیت آزمون‌ها، ارتقای میزان مشارکت همکاران جوان و توانمند و با انگیزه در فرآیند اعتبارسنجی و ارزشیابی عملکرد آموزشی و زیر ساختی مراکز آموزشی علوم دندانپزشکی از دیگر تغییرات روند طراحی سوال است.

دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی افزود: بر اساس مصوبه شورای مدیران معاونت آموزشی و تصویب نشست شورای آموزشی دندانپزشکی و تخصصی مقرر شد، جهت تهیه گنجینه سوال و حصول اهداف تغییرات، دبیران و اعضا و همکاران این پروژه (تشکیل بانک سوال) بر اساس استعلام از دانشکده‌های واجد شرایط آموزش دوره‌های تخصصی و شاخص‌های تعریف شده، تعیین و دعوت شوند.

وی گفت: به این منظور در کارگاه‌هایی که برای این اعضا برگزار شد این افراد با فرآیند کار و توجیه وظایف و آشنایی با نرم افزار طراحی سوال آشنا شدند.

رزمی افزود: در این کارگاه با حضور کارشناسان حوزه فنی معاونت آموزشی جهت ارائه نرم افزار مربوطه و مدیر آزمون دبیرخانه و دبیر شورا به سوالات پاسخ داده شد و مقرر شد با اعضای کلان مناطق آمایشی جلسات مرتبط با این مأموریت را با همکاری دانشکده‌ها برگزار شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.