چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۹

بازدید سرزده معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از خوابگاه امام حسن (ع)

بازدید خوابگاه

در بازدید سرزده 14/12/97 معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به همراه مسئول روابط عمومی و مسئول اداره خوابگاهها واعضای مفدا ، به اتاق¬‌های دانشجویان در خوابگاه امام حسن (ع) از نزدیک پیگیر مشکلات آنها شدند و نشست صمیمانه‌ای با دانشجویان داشتند. در این نشست ایده‌¬هایی از طرف دانشجویان در بارۀ بهبود مسائل دانشجویی و فرهنگی ارائه شد.

در بازدید سرزده 14/12/97 معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به همراه مسئول روابط عمومی و مسئول اداره خوابگاهها واعضای مفدا ، به اتاق­‌های دانشجویان در خوابگاه امام حسن (ع) از نزدیک پیگیر مشکلات آنها شدند و نشست صمیمانه‌ای با دانشجویان داشتند. در این نشست ایده‌­هایی از طرف دانشجویان در بارۀ بهبود مسائل دانشجویی و فرهنگی ارائه شد.

به گزارش مفدا یاسوج : دکتر جمشید محمدی  هدف از این بازدید را رسیدگی به وضعیت اسکان دانشجویان خوابگاهی و یادآوری خاطرات چند سال پیش که در زمان دانشجویی در تعدادی از اتاق های خوابگاهی  سکونت داشتند، دانست.

معاون فرهنگی دانشجویی علوم پزشکی یاسوج افزود: سعی خواهیم کرد با حضور در خوابگاهها و فضاهای دانشجویی از نزدیک با درخواست های دانشجویان بیشتر آشنا شویم و وضعیت فعلی رفاهی و فرهنگی دانشجویان را بررسی کنیم تا بتوانیم در جلسات هیأت رئیسه دانشگاه تصمیمات بهتر و موثرتری بگیریم.

محمدی باحضورسرزده از خوابگاه های دانشجوی، به بررسی وضعیت رفاهی وصنفی دانشجویان میزان کیفیت این خوابگاه هادقایقی با دانشجویان ساکن خوابگاه در خصوص مشکلات ومطالبات آنهابه گفتگو نشست که از جمله نیاز های دانشجویان ساکن خوابگاه ها ،فضای کم اتاق ها ،مشکلات تاسیساتی وضعیفی اینترنت بود.

دانشجویان با بیان اینکه ساعات استفاده از اینترنت برای کلیه دانشجویان خیلی کم است، گفت: دانشجویان تحصیلات تکمیلی برای کار تحقیقاتی نیاز به اینترنت دارند که متاسفانه سایت خوابگاه مناسب نیست و سرعت اینترنت بسیار پایین است

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.