چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۰

چهارمین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان پسر وزارت بهداشت در ایستگاه پایانی

آیین اختتامیه سه رشته طناب زنی، طناب کشی، داژبال به روایت تصویر

چهارمین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور امروز با اعلام نتایج دو رشته طناب کشی و داژبال به ایستگاه پایانی رسید.

به گزارش مفدا، چهارمین دوره المپیاد ورزش‌های همگانی پسران دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در دو رشته ورزشی طناب‌کشی و داژبال  به ایستگاه آخر  رسید و با معرفی تیم‌ها و نفرات برتر به کار خود پایان داد.
رشته پرهیجان طناب کشی در روز آخر با برگزاری مسابقه نیمه‌های، رده بندی و فینال پیگیری شد.
در دور اول رده بندی ابتدا تیم‌های طناب کشی علوم پزشکی کرمانشاه و علوم پزشکی اصفهان در دالان محوطه طناب کشی برابر همدیگر قرار گرفتند که با برتری دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه همراه شد.
بازی دوم نیمه نهایی بین دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مشهد و شیراز برگزار شد که در نهایت شیرازی‌ها با برتری به فینال رسیدند.
برنده بازی رده بندی بازی نفس گیر طناب زنی که بین کرمانشاهی و مشهدی‌ها برگزار شد دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مشهد با برتری برابر حریف مقام سوم این دوره از رقابت‌ها را کسب کردند. 
در بازی فینال شیرازی‌ها با اقتدار برابر اصفهانی‌ها به برتری رسیدند و پرونده این دوره از رقابت‌ها در طناب کشی بسته شد.
در مسابقه طناب کشی ۷۶ بازی انجام شد.
دیگر بازی انجام شده در آخرین روز المپیاد ورزش‌های همگانی پسران دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در رشته داژبال بود.
29 دانشگاه علوم پزشکی در این دوره از رقابت‌ها شرکت کردند که بر اساس برنامه ریزی انجام شده 59 بازی برگزار شد که در نهایت چهار تیم به مرحله نیمه نهایی این دوره از رقابت‌ها رسیدند.
در مرحله نیمه نهایی تیم داژبال علوم پزشکی اهواز برابر همدان به برتری رسید و تیم علوم پزشکی شیراز برابر ارومیه به برتری رسید.
در فینال تیم علوم پزشکی شیراز با برتری برابر اهواز  قهرمان شد و تیم‌های ارومیه بعد از اهواز به مقام سوم این دوره از رقابت‌ها رسید.
گفتنی است؛ دور دوم مراسم اختتامیه این دوره از رقابت‌ها عصر امروز در مجتمع خزرآباد ساری برگزار می‌شود.
ورزشکاران رشته‌های طناب زنی، طناب کشی و داژبال امروز برای دریافت مدال روی سکو می‌روند و همزمان مراسم اختتامیه برگزار می‌شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.