چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۳:۴۵

بازدید و خرید رئیس دانشگاه از بازارچه خیریه نوروزی کانون بچه های آسمان دانشگاه علوم پزشکی بیرجند

بیرجند/ بازارچه خیریه نوروزی

رئیس دانشگاه با همراهی مدیران فرهنگی دانشجویی در دومین روز از فعالیت بازارچه خیریه نوروزی کانون بچه های آسمان از آن بازدید کرد.

به گزارش مفدا بیرجند، دکتر دهقانی رئیس دانشگاه که همواره از برگزاری چنین برنامه هایی در دانشگاه استقبال نموده است با حضور در محل این بازاچه محصولاتی به منظور کمک به کودکان نیازمند در آستانه سال جدید خریداری کرد.
یاد آور می شود این بازارچه در محل محوطه ساختمان آموزش  از ساعت ۹ لغایت ۱۴ تا روز چهارشنبه ۱۵ اسفندماه دایر می باشد و محصولاتی همچون انواع گل و گیاه همچون کاکتوس، نمد، دستبند و گردنبند، ظرف سفالی، تخم مرغ رنگی، عطر و انواع خوراکی با هدف کمک به نیازمندان به فروش می رسد.

پیش از این بازدید نیز، باتوجه به بهره برداری از پروژه های معاونت فرهنگی دانشجویی در روز چهارشنبه ۱۵ اسفندماه، رئیس دانشگاه که سرپرستی این حوزه را عهده دار می باشد به سالن ورزشی دخترانه نشاط و سالن تلویزیون خوابگاه فاطمیه رفت و از نزدیک آخرین وضعیت آماده سازی این پروژه ها را مورد بررسی قرار داد.
دو پروژه مذکور به همراه فضای جدید سلف دانشجویی روز چهارشنبه با حضور جمعی از مسئولین استانی و دانشگاهی به بهره برداری خواهد رسید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.