سه‌شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۶

دبیر انجمن علمی فناوری سلامت علوم پزشکی تربت حیدریه؛

انجمن های علمی سهم به سزایی در توسعه فعالیت های علمی و پژوهشی دارند

انجمن علمی فناوری

سومین جلسه شورای مرکزی انجمن علمی دانشجویی فناوری اطلاعات سلامت ظهر روز یکشنبه با محوریت بررسی برنامه های اجرایی پایان سال جاری و با حضور اعضای هیئت موسس این انجمن در سالن جلسات بوعلی تشکیل شد.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، سومین جلسه شورای مرکزی انجمن علمی دانشجویی فناوری اطلاعات سلامت ظهر روز یکشنبه با محوریت بررسی برنامه های اجرایی پایان سال جاری و با حضور اعضای هیئت موسس این انجمن در سالن جلسات بوعلی تشکیل شد.

"مبین تقی پور" دبیر انجمن های علمی از برگزاری نخستین همایش فناوران سلامت در دانشگاه خبر داد و گفت: با درایت و تدابیر اندیشده شده در معاونت فرهنگی ودانشجویی دانشگاه و بعد از مشخص شدن کارشناس مسئول این حوزه، از ترم گذشته انتخابات هیئت های موسس انجمن های علمی صورت پذیرفته است که به عقیده بنده علاوه بر شناخت بیشتر انجمن علمی درخواست شده توسط دانشجویان، پیگیری آنان را بیشتر کرده است.

تقی پور تصریح کرد: فعالیت انجمن های علمی از دهه چهارم در کشور ما شروع شده است و در حال حاضر روز به روز توجه و گسترش آن رو به پیشرفت است چراکه می توانند سهم بسزایی در توسعه فعالیت های پژوهشی ایفا نمایند.

وی ادامه داد: سومین جلسه از سلسه جلسات هیئت موسس و شورای مرکزی انجمن علمی فناوری سلامت برگزار و برنامه هایی از جمله همایش فناوران سلامت با هدف پرسش و پاسخ بین دانشجویان این رشته و اساتید، بیان دغدغه ها و معرفی رشته  و همچنین با توجه به نیاز سنجی صورت گرفته کارگاه تایپ ده انگشتی با حضور استاد کمالی در طی گروه بندی صورت گرفته برگزار خواهد شد.

تقی پور در پایان اظهار داشت: جایگاه انجمن های علمی بین رشته ای یا موضوعات خاص در دانشگاه ما به خوبی احساس می شود که امیدوارم توجه بیشتری به تشکیل آن شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.