چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۵

با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه؛

اولین نشست دبیران کمیته طرح انطباق دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برگزار شد

کرمانشاه

جلسه کمیته انطباق امور اداری و فنی موسسات پزشکی با موازین شرع مقدس اسلام در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی و جمعی از دبیران این کمیته در مراکز بهداشتی و درمانی بخش دولتی و خصوصی سطح استان برگزار شد.

به گزارش مفدا کرمانشاه ، دکتر محمد رضا غلامی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در این نشست که دوشنبه ۱۳ اسفند ماه در سالن اجتماعات این معاونت برگزار شد ، با اشاره به بازدید های انجام شده از بیمارستان های سطح استان در سال جاری بر لزوم و اهمیت اجرای طرح انطباق تاکید کرد و افزود : باید به این کمیته به عنوان یک وظیفه و مسئولیت شرعی ، انسانی و قانونی نگاه شود و فرصتی برای برای انعکاس چالش های حوزه درمان به مدیران باشد.

وی ادامه داد: این کمیته باید به عنوان یک بازوی توانمند در کنار دیگر حوزه های درمانی عمل کند و تمام تلاش آن بهبود اوضاع و اصلاح امور در مراکز درمانی در راستای افزایش رضایتمندی مراجعین ، بیماران و سایر گیرندگان خدمت ‌به ویژه توجه به حقوق آنان در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی باشد.

گفتنی است، پایش عملکرد شش ماهه این کمیته ، بحث و تبادل نظر درخصوص نتایج بازدیدها از مراکز درمانی و هم اندیشی در جهت ارتقای اجرای فرآیند طرح انطباق در مراکز بهداشتی و درمانی از دیگر موارد مطرح شده در این نشست از سوی حاضرین بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.