چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۵

در قالب کارگاه‌های آموزشی؛

دانشجویان جهادگر دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان توانمندسازی می‌شوند

کارگاه جهادی

به همت کانون "جهادی شهید ثقفی" و با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، جهادگران و دانشجویانی که علاقه مند به فعالیت های جهادی هستند، در قالب کارگاه‌های آموزشی مختلف با فلسفه و اصول اولیه خدمات جهادی آشنا و در جهت بهبود عملکرد توانمند سازی می‌شوند.

به گزارش مفدا رفسنجان، کانون "جهادی شهید ثقفی" با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی، قصد دارد در قالب کارگاه‌های آموزشی در زمینه‌های مختلف، جهادگران و دانشجویانی که علاقه‌مند به فعالیت‌های جهادی هستند را با فلسفه و اصول اولیه خدمات جهادی آشنا و در جهت بهبود عملکرد جهادگران اقدام کند.

گفتنی است، در همین راستا اولین کارگاه جهادی ۱۱ اسفندماه در آمفی تئاتر دانشکده دندان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان و با هدف آشنایی اولیه دانشجویان با فعالیت ها و تفکر جهادی برگزار شد.

هدف از برگزاری این کارگاه آشنا شدن دانشجویان با کار و تفکر جهادی و همچنین اقدامات انجام شده توسط گروه جهادی "شهید ثقفی" بود.

شایان ذکر است، در بخشی از این کارگاه ضمن توضیحات "محمد صالح زارع" سرتیم گروه دندان پزشکی جهادی و "ساره پارسا" نایب دبیر گروه جهادی در خصوص سیستم کلی گروه جهادی، نحوه عضویت و چگونگی فعالیت‌ها، کلیپ هایی از اردوهای جهادی برگزارشده در دوره های قبل پخش شد.

خاطرنشان می‌شود، پایان بخش اولین کارگاه آموزشی جهادی، سخنرانی حجت الاسلام سعادت فر از پیشکسوتان و فعالین دغدغه مند در زمینه جهادی در سطح استان بود که به طرح موضوعاتی در خصوص فلسفه و چرایی کار جهادی و همچنین هدف اینگونه اقدامات پرداختند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.