شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۳

نتایج مصاحبه آزمون دکترای تخصصی تا ۱۷ دی اعلام می‌شود

نتایج متاخرین مصاحبه آزمون دکترای تخصصی، دوره های بدون آزمون، پژوهش محور دانشگاه آزاد اسلامی تا پایان هفته جاری (۱۷ دی) اعلام می‌شود.

به گزارش مفدا، همچنین نتیجه آزمون اختصاصی واحدهای بین‌الملل و برون ‌مرزی ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی نیز تا پایان هفته جاری منتشر می شود.
زمان و چگونگی مراجعه پذیرفته‌شدگان این مرحله برای ثبت‌نام در واحدهای دانشگاهی محل پذیرش، در اعلامیه ای جداگانه در زمان اعلام نتایج به اطلاع پذیرفته‌شدگان می‌رسد.

به گزارش ایرنا از دانشگاه آزاد اسلامی، مدیرکل امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی از ابلاغ بخشنامه تبدیل وضعیت استخدامی اعضای هیات علمی این دانشگاه از نیمه بهمن امسال خبر داد.
علیرضا وحیدی افزود: اعضای هیات علمی که در سال‌های گذشته از مربی یار به مربی و از مربی به استادیاری و از استادیاری به دانشیاری و از دانشیاری به استادی ارتقا یافته‌اند، می‌توانند از بخشنامه فوق استفاده کنند و تبدیل وضعیت استخدامی خود را از پیمانی به رسمی آزمایشی و از رسمی آزمایشی به رسمی قطعی با شرایط مندرج در بخشنامه انجام دهند.
حیدری ادامه داد: تبدیل وضعیت اعضای هیات علمی از طریق شناسنامه علمی با کسب حداقل ۸۵ درصد امتیاز ارتقا به مرتبه بالاتر از تاریخ ۱۵ بهمن ۹۵ از طریق بخشنامه‌ای که ابلاغ خواهد شد، انجام می‌شود و کسانی‌ که تقاضا دارند تبدیل وضعیت آنها انجام شود، از طریق این بخشنامه می‌توانند درخواست خود را ثبت کنند.
وی تصریح کرد: همه فرآیند تبدیل وضعیت استخدامی اعضای هیات علمی از طریق سایت امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی انجام می‌شود و غیر از این طریق این کار امکان‌پذیر نیست.

 

 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.