شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۰

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی مازندران:

وزارت بهداشت به رسالت خویش برای توسعه ورزش همگانی به خوبی عمل کرده است

حبیبی

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی مازندران:وزرات بهداشت به رسالت خویش برای توسعه ورزش همگانی به خوبی عمل کرده است.

جعفر حبیبیان در گفت‌وگو با خبرنگار مفدا با اشاره حضور چهارساله تیم مازندران در مسابقات المپیاد ورزش‌های همگانی پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور اظهار کرد: استقبال برای برگزاری این دوره از رقابت‌ها ساله به سال بیشتر می‌شود.
وی با اعلام اینکه در دور اول این رقابت‌ها ۲۳ دانشگاه با ۴۰۰ دانشجو شرکت کردند، تصریح کرد: حضور ۵۹ دانشگاه علوم پزشکی با بیش از ۹۰۰ دانشجو نشان دهنده تاثیر گذاری این دوره از رقابت‌ها در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور است.
مسئول کمیته فنی این دوره از رقابت‌ها خاطر نشان کرد: این سطح از حضور و افزایش تعداد دانشجویان نشان می‌دهد که در سطح دانشگاه هم برنامه‌ریزی همه جانبه برای شرکت در این رقابت‌های انجام می‌شود و وزرات بهداشت به رسالت خویش برای توسعه ورزش همگانی به خوبی عمل کرده است.
حبیبیان پیشنهاد داد: برای ایجاد انگیزه در بین دانشجویان برنامه‌ای در دستور کار قرار گیرد که نفرات برتر به مسابقات پزشکان جهان اعزام شوند و بسیاری از ورزشکاران به لحاظ فنی این قابلیت را دارند.
وی یادآور شد: با توجه به استقبال بسیار مناسب متولیان وزارت بهداشت مجاب شدند که نسبت به تقویت زیرساخت‌ها اقدام کرده و افزایش کیفت مسابقات مبین این موضوع است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.