چهارشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴

مصاحبه اختصاصی مفدا فسا با نائب دبیر کانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی فسا

هلال احمر فسا

خبرنگار مفدا به سراغ نائب دبیر کانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی فسا رفت و با وی به گفتگو نشست.در این مصاحبه بخشی از گفتگوی نائب دبیر کانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی فسا را می خوانیم.

خبرنگار مفدا به سراغ نائب دبیر کانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی فسا رفت و با وی به گفتگو نشست.

در این مصاحبه بخشی از گفتگوی نائب دبیر کانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی فسا را می خوانیم.

خبرنگار مفدا: با سلام و احترام. لطفا  در خصوص تاسیس کانون و برنامه های اجرا شده، توضیحاتی ارائه دهید:

نائب دبیر کانون: باسمه تعالی. کانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی فسا در اسفندماه ۹۵ پس از چند دوره تعلیق، توسط دانشجویان پزشکی با دبیری آقای علی عزمی شروع به فعالیت کرد. پس از دوسال فعالیت شورای مرکزی دوره اول، در بهمن ماه سال جاری، شورای مرکزی دوره دوم تشکیل شد  و شروع به فعالیت نمود. که اسامی اعضای شورای مرکزی به شرح ذیل می باشد:
ملیحه امیری(دبیر)
محمد مرادی(نایب دبیر)
پریسا اوجی
نصرالله زارع
سعید سی سختی
محمدحسین بابایی
علیرضا بیانی

خبرنگار مفدا: لطفا در خصوص برنامه های کانون هلال احر و اهداف این کانون مختصری توضیح دهید:

نائب دبیر کانون:در دوسال گذشته و به همت شورای مرکزی کانون هلال احمر فعالیت های وسیع در زمینه های مختلف انجام شد که می توان به طور مختصر به برگزاری جشن بازگشایی و معارفه کانون در سالن بعثت دانشگاه،  برگزاری دو دوره کلاس های آموزش تئوری امداد و نجات در سازمان هلال احمر شهرستان شیراز و دانشگاه علوم پزشکی فسا، برگزاری برنامه انتقال خون و ثبت نام اهدای عضو در سطح دانشگاه و شهرستان، برپایی غرفه خیریه در دانشگاه(تمام عواید این غرفه صرف رسیدگی ب امور کودکان بد سرپرست و بی سرپرست شد) و چهار دوره بازدید مدون و وسیع از خانه محبت کودکان بی سرپرست و اهدای کمک های نقدی و غیر نقدی دانشجویان به این مرکز اشاره کرد.

خبرنگار مفدا:در خصوص برنامه های آتی کانون هلال احمر توضیح بفرمایید:

نائب دبیر کانون: در ادامه فعالیت های این کانون، شورای مرکزی جدید در نظر دارد کلاس های امداد و نجات عملی را در بیمارستان ولیعصر فسا برگزار نماید. همچنین ادامه برنامه های انتقال خون، غرفه های خیریه، بازدید های مدون از سازمان بهزیستی، و برگزاری جشن های شاد و مفرح به شکلی شایسته و بایسته ادامه خواهد یافت.

خبرنگار مفدا:کلام آخر...
نائب دبیر کانون:
دانشجویان علاقه مند می توانند جهت عضو شدن در کانون هلال احمر با مراجعه به دفتر این کانون و یا پیام به آیدی های تلگرامی زیر تمایل خود را اعلام نمایند.

@maliheamirii
@Mammad_agho۹۵

با تقدیم احترام.
شورای مرکزی کانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی فسا

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.