چهارشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۶

دانشجویان ورزشکار پسر، آماده برای خلق افتخاری دیگر

ورزش

تیم های ورزش های همگانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان این روزها سخت تمرین می کنند تا در چهارمین المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان پسر افتخاری مجدد کسب کند

به گزارش مفدا اصفهان روزشمار چهارمین دوره المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی رو به پایان است و تیم‌ها از سراسر کشور خود را به محل برگزاری مسابقات می‌رسانند تا برای دانشگاه شهر خود افتخارآفرینی کنند.
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نیز که همیشه در ورزش در کشور سرآمد است،  خود را برای کسب بهترین نتیجه در این دوره از مسابقات آماده کرده است.
اواخر آذرماه که فراخوان عمومی حضور دانشجویان در رشته‌های مختلف المپیاد ورزش‌ای همگانی زده شد، علاقمندان برای نمایش توانایی خود در هر رشته به معاونت تربیت بدنی مراجعه کرده و اعلام آمادگی کردند.
از همان روزهای ابتدایی مربیان رشته‌های مختلف به دنبال گزینش بهترین ورزشکاران بودند تا بهترین عملکرد را نیز داشته باشند و از همین رو کار دشواری را برای انتخاب داشتند و در برخی رشته‌ها این امر به هفته‌ی پایانی کشیده شد.
 رشته‌های ورزشی دارت، فوتبال روی میز، فریزبی، داژبال، طناب زنی، آمادگی جسمانی، طناب کشی و روبیک در این دوره از رقابت‌ها اجرا می‌شود و 20 ورزشکار منتخب برای بالا نگه‌داشتن پرچم اصفهان و پاسخ به زحمات بی‌وقفه مربیان و مسئولان معونت تربیت بدنی دانشگاه تلاش خواهند کرد.
ورزشکاران دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بعد از  تمرینات سخت 2 ماهه روز پنج‌شنبه به ساری اعزام می‌شوند و امیدوارند و مصمم برای کسب مجدد عنوان قهرمانی.
لازم به ذکر است، چهارمین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی در روزهای ۱۰ تا ۱۶ اسفند ماه در خزرآباد ساری برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.