چهارشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۵

در مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد:

رونمایی از کانال "مفدا ورزش" در شبکه‌های اجتماعی داخلی

مفدامشهد 3

به همت روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشجویی و مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، "مفدا ورزش مشهد" به عنوان بستری برای اطلاع رسانی اخبار، اطلاعیه‌ها و برنامه های ورزشی این دانشگاه در فضای مجازی معرفی شد.

به گزارش مفدا مشهد، سه شنبه ۷ اسفند ماه جلسه ای با حضور عباس چمنیان مدیر تربیت بدنی دانشگاه و کارشناسان این مدیریت، مریم جعفریان مدیر مفدا و با هدف اطلاع رسانی فعالیت های مدیریت تربیت بدنی در فضاهای مجازی در راستای ارتباط بیشتر مخاطبان با فعالیت های ورزشی این دانشگاه برگزار شد.

در این جلسه چمنیان ضمن اشاره به اطلاع رسانی به موقع و منظم فعالیتها و برنامه های ورزشی ، در نظر گرفتن سلایق خاص اصحاب ورزش را در جذب مخاطب فضاهای مجازی را حائز اهمیت شمرد.

در ادامه جعفریان توضیحاتی را در خصوص انعکاس اخبار و اطلاعات در فضای مجازی نظیر سروش، گپ و ... ارائه نمود و خاطر نشان کرد با توجه به اهمیت و گستردگی مخاطبین ورزشی نسبت به ایجاد مفدا ورزش در فضای مجازی اقدامات لازم صورت پذیرفته و از لوگوی مفدا ورزش مشهد رونمایی شد.

گفتنی است، به زودی مجموعه ای از اخبار، اطلاعیه ها، برنامه ها، معرفی فعالیت های ورزشی بصورت اختصاصی از طریق شبکه های اجتماعی داخلی به آدرس mefdavarzesh@ منتشر و قابل دسترس خواهد بود.

    

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.