سه‌شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۱

حضور کاروان ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در چهارمین المپیاد همگانی دانشجویان دختر علوم پزشکی کشور

افتاحیه المپیاد همگانی دختران

کاروان ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در چهارمین المپیاد همگانی دانشجویان دختر علوم پزشکی کشور شرکت کرد.

به گزارش مفدا علوم بهزیستی و توانبخشی؛  "یاسرطهماسبی " مسئول اداره تربیت بدنی دانشگاه در گفتگو با خبرنگا مفدا گفت : در این دوره از مسابقات که از یکم تا ششم اسفندماه در مجتمع صندوق رفاه خزرآباد برگزار شد، دانشگاه های مختلف می توانستند در ۸ رشته داژبال، روبیک، طناب کشی، طناب زنی، دارت، فوتبال رومیزی آمادگی جسمانی و فریز بی شرکت کنند.

اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی نیز در مهرماه سال جاری جهت شرکت در ۶ رشته اعلام آمادگی کرد که در این دوره از مسابقات ۴ نفر از دانشگاه در ۲ رشته دارت و فوتبال رومیزی با همراهی دکتر " مریم مومنی" سرپرست تیم اعزامی شرکت کردند که از بین ۵۵ دانشگاه شرکت کننده توانستند تا مرحله یک هشتم نهایی مسابقات صعود کرده و سهمیه صعود مستقیم سال آینده را کسب کنند.

وی در ادامه افزود؛ طرح جامع ورزش همگانی در وزارت بهداشت که از سال ۱۳۹۵ آغاز شده است یکی از اقدامات وزارت بهداشت در راستای این طرح جامع، برگزاری مستمر المپیاد ورزش های همگانی است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.