سه‌شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵

با حضور مشاور جوان رئیس دانشگاه؛

جلسه دبیران شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی اهواز برگزار شد

اهواز

جلسه شورای صنفی مرکزی دانشگاه با حضور "دکتر محمد صالحی بهبهانی"، مشوره جوان رئیس دانشگاه در دفتر مرکزی این شورا برگزار شد.

به گزارش مفدا اهواز به منظور برقرار ارتباط موثر و بیان مطالبات دانشجویی با مشاور جوان ریاست دانشگاه نشست دبیران شورای صنفی واحدهای مختلف دانشگاهی اعم از دانشکده ها و خوابگاه های دانشجویی  دوشنبه، ششم اسفندماه ۹۷ در دفتر شورای صنفی برگزار شد.

در این نشست دبیران شورای صنفی  مسائل مختلفی از حوزه های پژوهشی،آموزشی و رفاهی را با مشاور جوان بیان کردند.

روند کند فرآیندهای رسیدگی به طرح های پژوهشی و عدم اختصاص منابع مالی مناسب، کمرنگ بودن نقش اساتید در تشویق دانشجویان به فعالیت های پژوهشی،مشکلات انتخاب واحد در شروع هرترم و عدم ثبت به موقعع نمرات توسط اساتید، عدم شناسایی و معرفی الگوهای برتر پژوهشی و آموزشی به عنوان یک عامل انگیزشی برای سوق دادن دانشجو به فعالیت های علمی ،کمبود فضای فیزیکی در دانشکده های داندانپزشکی و توانبخشی و همچنین عدم تناسب تجهیزات و یونیت های دندانپزشکی با تعدا دانشجویان از جمله مسائل مطرح شده در حوزه آموزش و پژوهش بود.

"محمد جودکی"، دبیر شورای صنفی مرکزی دانشگاه بیان کرد: با توجه به اینکه قرارداد تغذیه دانشجویان سالانه در اسفندماه منعقد می شود گفت: انتظار می رود حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی و معاونت پشتیبانی در اعمال نظرات شورای صنفی در قراردا تغذیه سال جدید اهتمام ورزند.

نارضایتی از وضعیت سرویس های ایاب و ذهاب در برخی خوابگاه نسبت به کیفیت و کمیت سرویس ها و همچنین لزوم برنامه ریزی و توجه بیشتر به ورزش و ضرورت پررنگ تر شدن نقش اداره مشاوره در بین دانشجویان از جمله موراد مطرح شده توسط دبیران شوراهای صنفی با مشاوره جوان ریاست دانشگاه بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.