سه‌شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۱

در سالن جلسات معاونت دانشجویی فرهنگی؛

شانزدهمین جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار شد

جلسه امر به معروف

در سالن جلسات معاونت دانشجویی فرهنگی و با حضور دکتر دادخواه و حجت الاسلام واحدی زاده، شانزدهمین جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار شد.

به گزارش مفدا اردبیل، در سالن جلسات معاونت دانشجویی فرهنگی و با حضور دکتر دادخواه و حجت الاسلام واحدی زاده، شانزدهمین جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار شد.

دکتر بهروز دادخواه، معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در این جلسه از واحدهایی که عملکرد شوای امر به معروف و نهی از منکر شان را به دبیر خانه شورا ارسال کردند، قدردانی کرده و اظهار داشت: جامعه و دانشگاه نسبت به یکدیگر بی‌تأثیر نبوده و باید بتوانیم در مسائل فرهنگی از تشویق و ترغیب استفاده کرده و نباید ارزش‌ها به فراموشی سپرده شود.

حجت‌الاسلام واحدی زاده، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه نیز در این جلسه گفت: پیامبران برای هدایت انسانها در طول تاریخ از طرف خداوند مأمور شده و  قوانین و آئین‌نامه‌ها در واقع معروف‌ها بوده و اگر قوانین شرعی، انضباطی، آموزشی را گسترش دهیم، جامعه سالم خواهیم داشت؛ برای گسترش معروف و کاهش منکر  برگزاری کارگاهها برای کارکنان، اساتید و پزشکان لازم بوده و در بحث ازداوج دانشجویی کانون دانشجویی پیوند، تأسیس خواهد شد.

دکتر دشتی، مدیر فرهنگی دانشگاه و دبیر کمیته در ادامه تصریح کرد: در واحدهای تابعه قدم‌های خوبی در گسترش  معروف‌ها و کاهش منکرات برداشته شده و امیدواریم با ادامه این برنامه‌ها، گام‌های بزرگی در این راستا برداشته شود.

در ادامه این جلسه، اعضای جلسه گزارشی از فعال‌سازی این کمیته در واحدهای مربوطه ارائه دادند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.