یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۹

از دوران راهنمایی در حیطه ورزش فعالیت میکردم

فاطمه سالمیان

فاطمه سالمیان که موفق به کسب مدال طلا در رشته فریزبی چهارمین المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان دختر دانشگاههای علوم پزشکی کشور شده در مصاحبه با خبرنگار مفدا به سوالات مطرح شده اینطور پاسخ داد.

 فاطمه سالمیان که موفق به کسب مدال طلا در رشته فریزبی چهارمین المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان دختر دانشگاههای علوم پزشکی کشور شده در مصاحبه با خبرنگار مفدا به سوالات مطرح شده اینطور پاسخ داد.

 خودتان را معرفی بفرمایید واینکه در این مسابقات موفق به کسب چه مقامی شدید؟

فاطمه سالمیان هستم از شهرستان بیجار در رشته فناوری اطلاعات سلامت دانشگاه علوم پزشکی تبریز مشغول تحصیل می باشم و مقام اول رشته فریزبی ماده مسافت را به دست آوردم.

از کی ورزش رو شروع کردید؟

من از دوران راهنمایی در رشته شنا و بسکتبال فعالیت میکردم و از شروع دانشگاه هم وارد رشته فریزبی شدم .

سطح مسابقات چطور بود؟

سطح مسابقات خیلی خوب و بالا بود. مخصوصا در رشته فریزبی که رشته ای نو پا است و اما سطح آمادگی دانشگاه های شرکت کننده خیلی خوب بود وبا آمادگی خوبی برای مسابقات شرکت کرده بودن و این پیشرفت به خوبی از مسابقات منطقه ای تا کشوری مشاهده می شد.

نسبت به سالهای قبل عملکردتان در این رشته چطور بوده است؟

دانشگاه علوم پزشکی تبریز در بخش خواهران اولین سالی بود که در این مسابقات شرکت می کرد و خدا را شکر نتایج خوبی کسب کردیم. در اینجا میخواهم تشکری ویژه از خانم نقی زاده عزیز و مسئولین تر بیت بدنی و خانم نومانی مربی عزیزم داشته باشم که پیگیری وپشتیبانی و صبرشان باعث این پیشرفت و به طبعش موفقیتمان شد.

درکل مسابقات ومیزبانی را چطور دیدید؟

میزبانی مسابقات در کل عالی و در سطح خوبی بود ..اما متاسفانه فصل برگزاری مسابقات در رشته فریزبی و ماده دقت اصلا مناسب نبود و تنها تلاش و تکنیک ورزشکار نبود که نتیجه رو مشخص میکرد ...که بهتر بود طبیعتا یا این ماده از مسابقات حذف یا سالنی مناسب برای آن تدارک دیده میشد که مختص این رشته باشد و ظرفیت قرار گیری همه ایستگاه های رشته را داشته باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.