یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۷

با تلاش و پشتکار تیم فوتسال دانشکده علوم پزشکی سیرجان صورت گرفت:

صعود مقتدرانه به فینال مسابقات فوتسال دانشگاه ها

1.jpg

تیم فوتسال دانشکده علوم پزشکی سیرجان توانست با تلاش همکاران و پشت سر گذاشتن حریف های خود به فینال مسابقات فوتسال دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی سیرجان راه پیدا کند و در بازی فینال هم به مصاف تیم دانشگاه صنعتی الف می رود.

به گزارش مفدا سیرجان؛ اسماعیل اسلاملو، مسوول ورزش کارکنان دانشکده علوم پزشکی سیرجان به خبرنگار مفداگفت: یک دوره مسابقه فوتسال دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی سیرجان به مناسبت بزرگداشت دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با همکاری و حضور دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی سیرجان و به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان در حال برگزاری است.

وی افزود: در این مسابقات 6 تیم در دو گروه 3 تیمی با هم به رقابت پرداختند. گروه الف شامل تیم های دانشکده علوم پزشکی سیرجان / دانشگاه صنعتی الف / دانشگاه آزاد الف و گروه ب هم شامل تیم های بیمارستان امام رضا(علیه السّلام) / دانشگاه صنعتی ب / دانشگاه آزاد ب بودند.

تیم فوتسال دانشکده علوم پزشکی سیرجان 2 بازی در مرحله گروهی انجام داد که نتایج زیر را رقم زد:

دانشکده علوم پزشکی سیرجان 2 – دانشگاه صنعتی الف 2

دانشکده علوم پزشکی سیرجان 7 – دانشگاه آزاد الف 1

وی ادامه داد: همچنین تیم فوتسال دانشکده علوم پزشکی پس از صعود به مرحله نیمه نهایی با نتیجه 3 بر 1 از سد تیم دانشگاه صنعتی ب گذشت و به مرحله فینال این دوره از مسابقات صعود کرد. تیم ما توانست با تلاش همکاران و پشت سر گذاشتن حریف های خود به فینال مسابقات فوتسال دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی سیرجان راه پیدا کند و در بازی فینال هم به مصاف تیم دانشگاه صنعتی الف می رود. دیدار رده بندی هم میان دو تیم بیمارستان امام رضا (علیه السّلام) و دانشگاه صنعتی ب برگزار می شود.

گفتنی است آقایان محمدرضا زیدآبادی، مسعود عرب، اسماعیل اسلاملو، صادق رازقی، علی علیزاده، مجید امیری، مهدی عسکری، مهدی صادقی و نبی ا... حیدرپور اعضا تشکیل دهنده تیم فوتسال دانشکده علوم پزشکی سیرجان در این دوره از مسابقات هستند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.