یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۷

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

ما به بزرگداشت شهدا نیازمندیم تا از آنان الهام بگیریم

جلسه شهدا

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: باید تلاش کنیم تا روز بزرگداشت شهدا را به برکت خون ۸ هزار شهید استان گیلان برجسته کنیم، هرچندکه شهدا به بزرگداشت نیاز ندارند ما به بزرگداشت شهدا نیاز داریم تا از آنان الهام بگیریم .

به گزارش مفدا گیلان، جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی روز برزگداشت شهدا در دانشگاه علوم پزشکی گیلان  با حضورجمعی از مسؤولان دانشگاه در معاونت فرهنگی و دانشجویی برگزارشد.

دکترمحمد رستم پورمعاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان دراین جلسه گفت: مسؤولان باید بدانند نفسی که در این جامعه استشمام می‌کنند واین آرامش و امنیتی را که در منطقه شاهد هستیم به برکت مجاهدت شهداست.

وی افزود: آنچه شهدا را آرام می کند قرار گرفتن در جوار قرب الهی است و آنان که واقعا دل در گروه عشق الهی داشتند و در همه کارها رضای خداوند متعال را در نظر می گرفتند و ما نیز باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: باید تلاش کنیم تا روز بزرگداشت شهدا را به برکت خون ۸ هزار شهید استان  برجسته کنیم، بنابراین همه باید به این روز توجه ویژه داشته باشیم زیرا ما به بزرگداشت شهدا نیاز داریم تا از آنان الهام بگیریم .

وی در ادامه اضافه کرد: والدین معظم شهدا نفیس‌ترین سرمایه خود را در دفاع از نظام اسلامی و حریم اهل‌بیت(ع) هدیه کردند و ما باید ۲۲ اسفند  ماه را به عنوان روز شهدا با ادای احترام به ارواح طیبه شهدا و عرض ادب به والدین این عزیزان گرامی بداریم.

محمد حسن آقابیگی مشاور رییس و مسؤول هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیز در این جلسه اضافه کرد: از شهیدان سخن گفتن کار بسیار دشواری است زیرا اوج افتخار برای هر انسانی رسیدن به قرب الهی است .

وی ادامه داد: هیچ کس بالاتراز شهیدان برای پایداری اسلام و نظام تلاش نکرده است و اگر ما ۲۲ بهمن را جشن میگیریم به برکت خون شهدا است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.