یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۵

در دانشکده علوم پزشکی سیرجان؛

جلسه برنامه ریزی جهت ارتقاء عملکرد مفدا برگزار شد

1.jpg

در سومین جلسه شورای اطلاع رسانی مفدا سیرجان، مقرر شد برنامه ریزی کاملی جهت اطلاع رسانی اخبار حوزه معاونت دانشجویی فرهنگی این دانشگاه صورت گیرد.

به گزارش مفدا سیرجان، این جلسه ۴ اسفند ماه در اتاق معاونت آموزشی فرهنگی دانشکده علوم پزشکی سیرجان برگزار شد، مقرر شد برنامه ریزی کاملی جهت اطلاع رسانی اخبار حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی صورت گیرد و هر یک از مدیرا ن بخش ها، یک شخص به عنوان رابط برای اطلاع رسانی اتفاقات، انتخاب و به مدیر مفدا معرفی کنند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشکده در این جلسه طی سخنانی از دلسوزی و پشتکار کارکنان معاونت قدردانی کرد و افزود: در جلسه ارزیابی بسته‌های تحوّل و نوآوری که چندی پیش توسط دانشگاه‌های علوم پزشکی کرمان و جیرفت، از دانشکده علوم پزشکی سیرجان صورت گرفت، مشخص شد این دانشکده از لحاظ فاکتورهای مورد نظر ارزیابی در رتبه بالایی قرار دارد و این مهم جز با همکاری و دلسوزی کارکنان و تلاش دانشجویان محترم به دست نیامده است و خواستار افزایش فعالیت ها و کیفیت کار شد.  

در ادامه این جلسه همچنین مقرر شد برای جلساتی که در بخش های مختلف برگزار می شود، حداقل از یک روز قبل توسط رابط اطلاع رسانی جهت انعکاس و مستند سازی خبر صورت گیرد. همچنین مقرر شد جهت هماهنگی هر چه بیشتر اعضاء،  این جلسات هماهنگی به صورت ماهیانه برگزار شود.

لحظات پایانی این جلسه نیز به بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل مختلف دانشکده و ارائه انتقادات و پیشنهادات جهت ارتقاء کیفیت اطلاع رسانی حوزه معاونت فرهنگی دانشجویی سپری شد.

گفتنی است، در این نشست، دکتر ارسلانی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشکده ، محمدرضا زیدآبادی مدیر دانشجویی، رفعتی، رازقی و نصرت آبادی از اعضاء هیئت علمی، رحمت زیدآبادی نماینده حراست، عرب مسئول تربیت بدنی، مصطفی زیدآبادی خبرنگار و مسئول چند رسانه ای مفدا سیرجان و خانم ها مهری زیدآبادی مسئول فرهنگی و فوق برنامه و مدیر مفدا و دولتی مسئول امور رفاهی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی سیرجان حضور داشتند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.