یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۵

به همت دبیران کانون های فرهنگی؛

غرفه های همایش فصل نو، فصل همدلی در دانشگاه علوم پزشکی فسا افتتاح شد

فصل نو فصل همدلی فسا

غرفه های همایش فصل نو، فصل همدلی به همت دبیران کانون های فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی فسا با حضور هیئت رئیسه دانشگاه افتتاح شد.

به گزارش مفدا فسا، غرفه های همایش فصل نو، فصل همدلی به همت دبیران کانون های فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی فسا با حضور هیئت رئیسه دانشگاه افتتاح شد.

در مراسم افتتاحیه غرفه های همایش فصل نو، فصل همدلی معاونین فرهنگی و دانشجویی، توسعه، آموزش، غذا و دارو، درمان،بهداشت، روسای بیمارستان های شهرستان، جمعی از اساتید، کارکنان و دانشجویان حضور داشتند.

خانم خدیجه خیراتی سرپرست اداره تعالی فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه ضمن اعلام این خبر گفت: این همایش با حضور دانشجویان فعال برپا شده است که هدف این همایش ایجاد فضای مناسب جهت آشنایی با فعالیت های فرهنگی دانشجویان و تقویت روحیه گروهی برای شرکت در برنامه های مختلف فرهنگی دانشگاه است. 

سرپرست اداره تعالی فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه تصریح کرد؛ دانشگاه علوم پزشکی فسا در بحث مسائل فرهنگی و دانشجویی جزء دانشگاه های فعال است و همواره در جشنواره های کشوری شاهد افتخار آفرینی دانشجویان فعال و نخبه این دانشگاه هستیم.

وی با تاکید بر حفظ روحیه ی بانشاط در دانشجویان گفت : دانشجویان ما باید بدانند که تنها با تلاش و پشتکار می توان فردای بهتر برای خود و افراد جامعه ساخت.

گفتنی است، در این غرفه کانون های هنر، شعر و ادب، اخلاق حرفه ای، انجمن خیریه دانشجویی باران، فعالیت های جهادی شهید خضری، قرآن و عترت، عفاف و حجاب، گام و فیلم و عکس به ارائه دستاوردها، فعالیت های اجرا شده، هدف از تدارک برنامه های آتی پرداختند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.