یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۷

شرکت در المیپاد ورزش‌های همگانی موجب علاقمندی‌ام به «دارت» شد

مصاحبه دارت

بازیکن رشته دارت در چهارمین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر علوم پزشکی، گفت: المپیاد ورزشی دختران دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور به من کمک کرد تا به استعداد خود در رشته دارت پی ببرم به نحوی که در مسابقه دارت بسیج دانشجویی دانشگاه‌های مازندران که هفته گذشته برگزار شد مقام اول را کسب کردم و امیدوارم این موفقیت‌ها را ادامه دهم.

به گزارش مفدا، نصیبه آقابراریان دانشجوی ترم هشت کارشناسی مامایی دانشگاه علوم پزشکی بابل، اظهار کرد: به تازگی با رشته دارت آشنا شدم و هیچ سابقه‌ای در این رشته ورزشی نداشتم اما یک ماه پیش از برگزاری این المپیاد برای شرکت در مسابقات دارت تمرین خود را آغاز کردم.

وی افزود: تا کنون ورزش را فقط در حد واحدهای درسی تربیت بدنی در مدرسه و دانشگاه گذراندم اما با توجه به اینکه ترم آخر کارشناسی هستم و فشار درسی و کارآموزی بالا بود برای شاداب‌تر شدن روحیه‌ام تصمیم گرفتم که به ورزش روی بیاورم و از دو ماه پیش به آمادگی جسمانی و بدنسازی پرداختم که متوجه شدم استعداد ورزشی خوبی دارم و به مرور به ورزش علاقمند شدم.

آقابراریان خاطرنشان کرد: ماه گذشته فراخوان چهارمین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشگاه‌های علوم پزشکی را در دانشگاه علوم پزشکی بابل دیدم و در رشته دارت تست دادم که متوجه شدم در این رشته استعداد و توانایی دارم به همین دلیل در مسابقات دارت این المپیاد ثبت نام و شرکت کردم.

این دانشجوی رشته مامایی دانشگاه علوم پزشکی بابل، با بیان اینکه در طی یک ماه اخیر بسیار پرانرژی‌تر شدم و ورزش کردن در تقویت روحیه من بسیار تاثیرگذار بوده است، یادآور شد: در مسابقه دارت بسیج دانشجویی دانشگاه‌های مازندران که هفته گذشته برگزار شد مقام اول را کسب کردم و از آنجا بود که در تصمیم خود راسخ‌تر شدم تا حتما این رشته را دنبال کنم و از اینکه در مسابقات دارت چهارمین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشگاه‌های علوم پزشکی شرکت کردم بسیار خوشحالم و تجربه خوبی برایم بود.

این بازیکن مسابقات دارت در این المپیاد، با اشاره به اینکه در کلاس‌های آموزشی دارت؛ هر روز علاقه‌ام به این رشته ورزشی بیشتر شد و قصد دارم این رشته را ادامه دهم، گفت: هیجان مسابقات بسیار بالا بود و به دلیل رقابتی که وجود داشت استرس داشتم اما بعنوان اولین حضورم در المیپاد ورزشی؛ تجربه جالبی برایم بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.