یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۶

کاپیتان تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی همدان:

بدشانسی عامل اصلی حذف تیم ما از مسابقات دانشجویان بود/ حمایت های مجموعه تربیت بدنی دانشگاه از تیم ستودنی است

کاپیتان تیمن فوتسال همدان

کاپیتان تیم فوتسال دانشگاه گفت: بدشانسی و از دست دادن موقعیت ها و پنالتی ها در بازی، عامل اصلی حذف تیم ما در این سری از مسابقات بود.

«یاسر منصوری» کاپیتان تیم فوتسال دانشگاه و دانشجوی ترم ۸ رشته رادیولوژی در گفت‌وگو با مفدا همدان با اشاره به اینکه سه دوره در این مسابقات شرکت کرده ام اظهار داشت: مجموعه اداره تربیت بدنی و جناب آقای علیزاده همواره حمایت های بسیار خوبی را از ما داشته و امکانات مناسبی همچون کفش و لباس را برای ما فراهم کردند که این مهم بسیار ستودنی است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه آماده سازی ما امسال از سال های قبل بسیار بهتر بود اضافه کرد: در مسابقات امسال نتایج خوبی را کسب کردیم، یعنی از جمع ۱۴ گروه فقط ۴ تیم با امتیاز کامل (۹ امتیاز) از مرحله گروهی صعود کرد که تیم همدان نیز یکی از این تیم ها بود.

منصوری همچنین با بیان اینکه در مرحله حذفی، بدشانسی عامل باخت تیم ما آن هم در ضربات پنالتی بود یادآور شد: برای حضور در مسابقات امسال، نسبت به سال گذشته تمرینات بسیار بهتر و مناسب تری داشتیم که این موضوع نشان از اهمیت و توجه اداره تربیت بدنی دانشگاه در فراهم کردن شرایط برای تیم ما داشت.

وی در پاسخ به این سوال که میزبانی خزرآباد سازی در برگزاری این سری از مسابقات را چگونه ارزیابی کردید بیان داشت: علاوه بر اینکه میزبانی نسبت به دوره ی قبل خیلی بهتر شده بود، سطح برگزاری بازی ها نیز در مقایسه با سال های گذشته بسیار بالاتر بود.

کاپیتان تیم فوتسال دانشگاه گفت: موضوعی که امسال در مسابقات دیده می شد این بود که تیم های شرکت کننده حداقل دو تا سه ماه برای انجام تمرین وقت گذاشته بودند؛ در صورتی که این مهم در سال های قبل احساس نمی شد.

وی یکی از نکات مهم و قابل توجه در این سری از مسابقات را حضور شخص مدیر تربیت بدنی دانشگاه در کنار تیم دانست و افزود: حضور آقای علیزاده علاوه بر اینکه باعث افزایش رزحیه و انگیزه میان اعضای تیم بود، سبب شد تا ایشان شخصا نظاره گر بازی ما با تیم سمنان باشند.

این دانشجوی رشته رادیولوژی با بیان اینکه توانایی تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی همدان در مسابقات امسال بر کسی پوشیده نبود تصریح کرد: بدشانسی و از دست دادن موقعیت ها و پنالتی ها در بازی، عامل اصلی حذف تیم ما در این سری از مسابقات بود.

وی همچنین به مقایسه نتایج تیم فوتسال همدان در بازی های امسال و سال قبل نیز اشاره کرد و گفت: در سال گذشته سه برد و دو باخت حاصل حضور تیم ما در مسابقات فوتسال دانشگاه های علوم پزشکی کشور بود اما در مسابقات سال جاری توانستیم سه برد و یک مساوی را برای خود ثبت کتیم اما با این حال نتوانستیم جزء تیم های صعود کننده به مرحله بعد باشیم.

«یاسر منصوری» در ادامه خاطرنشان کرد: در این سری از مسابقات ما جزء معدود تیم هایی بودیم که با تاکتیک بازی کردیم و شرایط اعضای تیم هم از نظر آمادگی جسمانی بسیار مناسب بود؛ در سه بازی نخست با اقتدار پیروز میدان شدیم، حتی در بازی سوم مربی ما بازیکنانی را به زمین آورد که بازی کمتری برای تیم انجام داده بودند.

وی استفاده از یکی از مربیان بنام و مطرح همدان را از عوامل قوت کاری تیم دانشگاه علوم پزشکی همدان دانست و بیان داشت: تمرین هایی که آقای عاشوری به عنوان مربی به تیم می دادند بسیار کامل و جامع بود و بدون شک نقش به سزایی در کسب امتیازات برای تیم داشت.

کاپیتان تیم فوتسال دانشگاه در پایان با اشاره به اینکه شاکله کلی تیم در کنار مربی فعلی حفظ خواهد شد اضافه کرد: تمرینات تیم ما از ابتدای سال جدید آغاز خواهد شد و با قدرت برای حضور در مسابقات سال آینده آماده می شویم و با توجه به شرایط مجموعه اداره تربیت بدنی و مدیریت آقای علیزاده به یاری خدا مدعی اصلی قهرمانی در مسابقات سال آتی خواهیم بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.