یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۲

برگزاری جلسه و بازدید ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی

image.png

پنجمین جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی برگزار شد.

به گزارش مفدا خراسان شمالی، پنجمین جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی دانشگاه در مورخه ۹۷/۱۲/۰۴ در دفتر ریاست بیمارستان امام حسن (ع) با حضور اعضاء برگزار گردید.

دکتر فریمان ابراهیم زاده جانشین رئیس ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی دانشگاه ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و مقام مادر را تبریک و تهنیت گفتند.
در ادامه بیان داشت: توجه به حقوق شهروندی در نظام ارائه خدمات بهداشتی درمانی از اهمیت خاصی برخوردار است. توجه به حضور گسترده و با شکوه مردم همیشه در صحنه در خلق حماسه ای دیگر در روز ۲۲ بهمن علیرغم اینکه وجود مسائل و مشکلات، رسالت همه ما در ارائه خدمات بیشتر و توجه به صیانت از حقوق مردم و دریافت کنندگان خدمات را بیشتر می کند و در صورت فراموشی یا غفلت از آن، کل جامعه دچار خسران می گردد، ما باید به رعایت حقوق شهروندان مقید باشیم، برابر با گزارش برخی موارد و توجیهات وجاهت قانونی ندارد و زیبنده ما نیست.

در انتها جانشین رئیس ستاد صیانت دانشگاه ضمن دیدار با کارکنان و کادر پرستاری و تبریک فرارسیدن سالروز ولادت با سعادت حضرت زهرا(س) و مقام مادر از بیماران بخش های مختلف بستری عیادت نمودند و میزان رضایتمندی آنان از پرسنل و امکانات بیمارستان را جویا شدند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.