پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۰

"مردان فعال تر، مردان سالم تر" موضوع نهمین شماره هفته نامه انجمن علمی بهداشت عمومی علوم پزشکی تربت حیدریه

یلدا

انجمن علمی بهداشت عمومی که بعد از تشکیل هیئت موسس خود شروع به فعالیت کرده است با انتشار هفته نامه ای توانسته است گروه زیادی از خانواده دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه را همراه خود نماید.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، انجمن علمی بهداشت عمومی که بعد از تشکیل هیئت موسس خود شروع به فعالیت کرده است با انتشار هفته نامه ای توانسته است گروه زیادی از خانواده دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه را همراه خود نماید. این هفته نامه که با صاحب امتیازی دکتر ادریس بذرافشار، ریاست دانشکده بهداشت،   مدیر مسئولی و سردبیری  زهره زاده احمد و سحر رضوانی همراه است نشان از اعتماد و همکاری و خوب  بین اساتید و دانشجویان در این انجمن است.  

نشریه آوای سلامت متعلق به انجمن علمی دانشجویی رشته بهداشت عمومی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه بصورت هفته نامه منتشر می شود و در این نهمین شماره خود به هفته سلامت مردان پرداخته است. در کشور ما پنج شنبه ی اسفند ماه هر سال بعنوان روز ملی سلامت مردا تعیین گردیده است. از سال ۱۳۸۵ بر اساس پیشنهاد شبکه چهار سیما و سپس طرح این موضوع در دفتر سلامت خانواده و پذیرش آن و با توجه به اهمیت موضوع سلامت مردان اولین پنجشنبه اسفندماه هرسال بعنوان روز سلامت مردان تعیین و مقرر گردید.   هرساله در این روز باهدف حساس سازی جامعه آموزش و فرهنگ سازی در حد امکان مداخلات تشخیص و درمانی صورت گیرد. که با توجه به اهمیت سلامت مردان و برای ایجاد فرصت کافی جهت انجام فعالیت ها، برنامه های مربوطه در هفته ای به همین نام برگزار می گردد و برای هریک از روزهای هفته سلامت مردان، یک عنوان وشعار خاص در نظر گرفته می شود.  

جهت دانلود نهمین شماره کلیک کنید

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.