پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۹

مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار کرد؛

تقدیر از مدال آوران المپیادهای ورزشی دانشجویان

مفدامشهد3

در این مراسم که با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی ، مدیر و مسئولان تربیت بدنی و ورزشکاران به انجام رسید از تمامی مدال آوران المپیادهای ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی کشوردر شهریور ۹۷، مقام آوران المپیاد ورزشهای همگانی سال ۹۶ و همچنین مربیان و سرپرست هر تیم با اهدای جوایز تقدیر به عمل آمد.

به گزارش مفدا مشهد عصر 29 اسفند، مراسم تقدیر از مدال آوران المپیادهای ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی کشور ـ تبریز شهریور ۹۷ و مقام آوران المپیاد ورزشهای همگانی سال ۹۶  برگزار شد .

در این مراسم که با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی ، مدیر و مسئولان تربیت بدنی و ورزشکاران به انجام رسید از تمامی مدال آوران و  مقام آوران و همچنین مربیان و سرپرست هر تیم با اهدای جوایز تقدیر به عمل آمد.

 گفتنی است در ادامه این مراسم دانشجویان از دغدغه های ورزشی خود سخن گفتند و خواستار توجه هرچه بیشتر مسئولان به ورزش دانشجویان شدند و دکتر ابراهیمی معاون فرهنگی و دانشجویی نیز تصریح کرد : اهمیت به  امر ورزش و تلاش برای گسترش مادی و معنوی آن، یکی از اولویتهای همیشگی است که مدام بر آن توجه می شود.

  

  

اسامی مقام آوران در سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسردانشگاه های علوم پزشکی کشور ـ تبریز شهریور (۹۷)

ردیف

رشته ورزشی

نام و نام خانوادگی

رشته تحصیلی

 رتبه ورزشی

۱

کشتی

علی جبال بارزی

پزشکی

پنجم وزن ۶۱

۲

مجید زرقی

داروسازی

پنجم وزن ۹۲

۳

وحید اصل مرز

پیراپزشکی

سوم وزن ۹۷

۴

محمد جواد طاهریان

پرستاری

پنجم وزن ۶۵

۵

سیاوش علیزاده

داروسازی

دوم وزن ۸۶

۶

مهدی عابدی

پرستاری

سوم وزن ۵۷

۷

شنا

فرشاد حصاری

پزشکی

چهارم ۵۰*۴ متر مختلط آزاد

چهارم ۱۰۰*۴ متر آزاد

۸

بهرام قزلی

پزشکی

چهارم ۵۰*۴ متر مختلط آزاد

چهارم ۱۰۰*۴ متر آزاد

۹

محمد رضا فارسی

دندان پزشکی

مقام چهارم ۱۰۰*۴  متر آزاد

۱۰

علی محمد زاده

دندان پزشکی

مقام چهارم۱۰۰متر

مقام چهارم ۲۰۰ متر آزاد

مقام چهارم ۵۰*۴ مختلط

مقام چهارم ۱۰۰*۴ آزاد

۱۱

هومان فروتن

پزشکی

۵۰ متر قورباغه اول

چهارم ۱۰۰ متر قورباغه

چهارم ۵۰*۴ متر مختلط

۱۲

تیر اندازی

مصطفی داودی

آمارزیستی

دوم تیمی تپانچه

۱۳

کیهان میزانی

پزشکی

دوم تیمی تپانچه

۱۴

مجتبی نوشک

رادیولوژی

دوم تیمی تپانچه

۱۵

۱۶

تنیس روی میز

مهدی صادقی پور

پزشکی

دوم تیمی

۱۷

سید رضا معلم

پزشکی

دوم تیمی

پنجمی دوبل

۱۸

حجت بوژمهرانی

پزشکی

سوم انفرادی

دوم تیمی

پنجمی دوبل

۱۹

صادق قلعه نوعی

دندانپزشکی

دوم تیمی

۲۰

محسن دشتبانی

پزشکی

دوم تیمی

۲۱

بسکتبال

مهدی محمدپور

پزشکی

دوم

۲۲

مهرداد گزا نچیان

پزشکی

دوم

۲۳

امین میرجردوی

دندان پزشکی

دوم

۲۴

سجاد عزتی

پزشکی

دوم

۲۵

آی هان اسکندر نژاد

پزشکی

دوم

۲۶

رضا فرهادی

پرستاری

دوم

۲۷

سینا قانع

دندان پزشکی

دوم

۲۸

کیارش کریمی

دندان پزشکی

دوم

۲۹

امیر شماعی

داروسازی

دوم

۳۰

ادیب بیاری

دندان پزشکی

دوم

۳۱

رضا شاه محمدی

دندان پزشکی

دوم

۳۲

محمدعلی  امامی

داروسازی

دوم

۳۳

۳۴

روبیک (المپیاد همگانی)

محمد ولوی

پزشکی

سوم

۳۵

دارت (المپیاد همگانی)

سید محمد جواد حسینی

پزشکی

سوم

۳۶

والیبال

احسان اصغری

پزشکی

اول

۳۷

محمد قناعتی

مدارک پزشکی

اول

۳۸

حسین اکبر زاده

پزشکی

اول

۳۹

نوید رئوفی

پزشکی

اول

۴۰

سجاد جوادی

اتاق عمل

اول

۴۱

مسعود ممشلی

پرستاری

اول

۴۲

حسین نجفی

پزشکی

اول

۴۳

محمد مهدی تقی زاده

دندان پزشکی

اول

۴۴

مصطفی سهرابی فر

پرستاری

اول

۴۵

پویا سعیدی

دندان پزشکی

اول

۴۶

سید مهدی حسینی

رادیولوژی

اول

۴۷

حمید رضا میری

پرستاری

اول

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.