پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۷

دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج و ورزشکار رشته روبیک:

نخستین حضورم در المپیاد ورزش های همگانی را تجربه می کنم/ کسب تجربه یکی از دلایلم برای حضور در این رویداد ورزشی است

مصاحبه

دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج و شرکت کننده در رشته روبیک چهارمین المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی گفت: برای نخستین بار در این رویداد ورزشی دانشجویی شرکت می کنم و یکی از اهدافم برای حضور در این المپیاد، کسب تجربه برای ادوار آینده است.

زهرا محمد پور در گفت وگو با خبرنگار مفدا با بیان این مطلب افزود: تیم های مختلف دانشگاه های علوم پزشکی با برنامه و انسجام خاصی گام به این رخداد ورزشی گذاشته اند و مشخص است تمرینات آماده سازی خوبی برای حضور در این المپیاد برگزار کرده اند.

وی خاطرنشان کرد: در روز نخست برگزاری این مسابقات و در رشته روبیک، حریفان خوبی به میدان آمدند اند و خیلی خوب در روز نخست به برگزاری مسابقات پرداختند و برخی از این حریفان قدر و سرسخت هستند و حریف های زیادی برای گفتن دارند.

محمد پور گفت: برخی رکوردهای ورزشکاران در رشته روبیک عالی است و امیدوارم حضور در این المپیاد کسب تجربه ای باشد برای آمادگی بیشتر در المپیادهای بعدی. خوشبختانه 55 دانشگاه علوم پزشکی در این مسابقات در رشته های مختلف حضور دارند.

دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با اشاره به اینکه ورزش باید درکنار تحصیل باشد و این دو مکمل یکدیگر هستند، خاطرنشان کرد: یک دانشجو باید این دو رکن اساسی را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.