پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۲

دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی شوشتر و ورزشکار فوتبال رو میزی:

سطح برگزاری المپیاد ورزش های همگانی مطلوب است/ورزشکاران با آمادگی کامل گام به این رویداد ورزشی گذاشته اند

مصاحبه

ساناز بهاروند دانشجوی ترم ۴ اتاق عمل از دانشگاه علوم پزشکی شوشتر و ورزشکار رشته فوتبال رو میزی گفت: سطح کیفی مسابقات بالا است و ورزشکاران با آمادگی کاملی گام به المپیاد ورزش های همگانی گذاشته اند.

ساناز بهاروند در گفت وگو با خبرنگار مفدا با بیان این مطلب افزود: برای دومین بار در المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان دختر شرکت کردم و خوشحالم که دومین حضورم در این مسابقات را تجربه می کنم. برای حضور در این المپیاد ورزشی در مسابقات انتخابی جنوب غرب دانشگاه های علوم پزشکی شرکت کردم.

وی یکی از اهداف شرکت در مسابقات رشته فوتبال رو میزی را علاقه به این رشته ورزشی عنوان کرد و گفت: جدا از کسب نتیجه و مقام، یکی از اهدافم برای حضور در مسابقات المپیاد، مشارکت در این رویداد ورزشی بود. قطعا دانشجویان با حضور در این میدان ورزشی، تعامل و دوستی هایشان بیشتر می شود و برگزاری این رویداد ورزشی باعث تحکیم دوستی ها و آشنایی با فرهنگ ها می شود.

دانشجوی ترم ۴ اتاق عمل دانشگاه علوم پزشکی شوشتر با بیان اینکه دانشجویان علوم پزشکی نباید صرفا تک بعدی باشند و فقط به فعالیت های تحصیلی وکسب علم و دانش بپردازند، اظهار کرد: باید در کنار تحصیل و علم، دانشجویان فعالیت های فوق برنامه و همچنین فعالیت های فرهنگی وهنری داشته باشند تا روح و جسمشان به تعالی برسد.

وی افزود:  قطعا فعالیت های ورزشی و فرهنگی را می توان با مدیریت و برنامه ریزی طوری تنظیم کرد که خللی به درس و تحصیل وارد نشود. دانشجویان قطعا با ورزش کردن می توانند زمینه را برای شکویایی و پویایی خود فراهم کنند.

بهاروند به مشارکت حداکثری دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی در چهارمین دوره المپیاد ورزش های همگانی اشاره کرد و گفت: سالهای گذشته تیم های کمتری گام به میدان المپیاد می گذاشتند اما خوشبختانه انگیزه و استقبال دانشجویان علوم پزشکی نسبت به فعالیت های ورزش بخصوص همگانی بیش از گذشته شده است.

وی گفت: یکی از سیاست های خوب وزارت بهداشت که توسعه ورزش همگانی در میان دانشجویان است که خوشبختانه در چند سال اخیر توانسته است با برگزاری مستمر این رویداد ورزشی اقدام موثری انجام دهد.

دانشجوی ترم ۴ اتاق عمل دانشگاه علوم پزشکی شوشتر اظهار کرد: خوشبختانه امسال برای نخستین بار دو المپیاد ورزش های همگانی در دو بازه زمانی مجزا برای دختران و پسران برگزار می شود که این نشان از اهمیت ورزش همگانی در میان دانشجویان علوم پزشکی است.

اخبار مرتبط

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.