پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۷

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:

اقدام وزارت بهداشت در برگزاری مستمر المپیادهای ورزش های همگانی ستودنی است

1

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به مشارکت حداکثری دانشگاه های علوم پزشکی در چهارمین دوره المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان دختر گفت: اقدام وزارت بهداشت در برگزاری مستمر این المپیادها ستودنی است و قطعا برپایی این رویدادهای ورزشی باعث ایجاد نشاط و شادابی در میان دانشجویان می شود.

کیومرث بشی پور در گفت وگو با خبرنگار مفدا با بیان این مطلب افزود: تیم دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه امسال در هشت رشته ورزشی در المپیاد ورزش های همگانی حضوری فعال دارد و کاروان ورزشی این دانشگاه با ۲۱ ورزشکار و شش نفر همراه به خزرآباد ساری اعزام شده است.

وی با اشاره به آمادگی مطلوب دانشجویان علوم پزشکی کرمانشاه برای حضور در رقابت های این دوره از المپیاد گفت: شرایط تیم دانشگاه ما مطلوب است و ورزشکاران با آمادگی کامل در رشته های مختلف گام به این رویداد ورزشی گذاشته اند و امیدوارم ورزشکاران ما  بتوانند با دست پر برگردند.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به میزبانی خوب وزارت بهداشت در برگزاری این رخداد ورزشی و مشارکت مطلوب دانشگاه علوم پزشکی مازندران در اختیار قرار دادن اسکان و سالن های ورزشی با کیفیت گفت: شرایط داوری و قضاوت این دوره از مسابقات نیز مطلوب است به دلیل اینکه برای داوری این مسابقات در رشته های مختلف از داوران باتجربه و سطح یک کشور استفاده می شود.

بشی پور با اشاره به اینکه یکی از سیاستهای خوب وزارت بهداشت توسعه ورزش همگانی در میان دانشجویان علوم پزشکی است، یادآور شد: ورزش همگانی باید در میان دانشجویان علوم پزشکی بیش از پیش رونق یابد چرا که ورزش همگانی پایه همه رشته های ورزشی است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.