پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۶

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی اهواز:

یکی ازسیاست های خوب وزارت بهداشت توسعه ورزش های همگانی در میان دانشجویان است

افشه مدیر تربیت بدنی دانشگاه اهواز

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی اهواز با اشاره به اینکه یکی از سیاست های خوب و هدفمند وزارت بهداشت توسعه وگسترش ورزش های همگانی در میان دانشجویان علوم پزشکی است، گفت: دانشگاه های علوم پزشکی نیز باید همگام با سیاست های وزارت بهداشت در راستای اشاعه ورزش همگانی در میان دانشجویان تلاش کنند.

محمد علی افشه در گفت وگو با خبرنگار مفدا با بیان این مطلب افزود: جای خوشحالی است که المپیاد ورزش های همگانی در سطح وزارت بهداشت به صورت مستمر و متداوم با حضور دانشجویان علوم پزشکی برگزار می شود و خوشبختانه همه ساله این المپیادها با شور و نشاط بیشتری در خزرآباد ساری برگزار می شود.

وی خاطرنشان کرد: باید همواره زمینه های لازم برای توسعه ورزش همگانی را در میان دانشجویان علوم پزشکی را فراهم کنیم تا دانشجویان علوم پزشکی در کنار تحصیل و فراگیری علم و ورزش به فعالیت های ورزشی و فرهنگی نیز بپردازند تا روح و جسم شان متعالی شود.

افشه خاطرنشان کرد: برای چهارمین بار کاروان ورزشی دانشگاه علوم پزشکی اهواز به مسابقات المپیاد ورزش های همگانی اعزام شده است و انشالله تلاش داریم امسال در چهارمین دوره این رخداد مهم ورزشی مقام های درخور شانی کسب کنیم.

وی گفت: کاروان ورزشی دانشگاه علوم پزشکی اهواز با ۲۱ ورزشکار و هفت همراه در مجموع ۲۸ نفر عازم خزرآباد ساری شد و خوشختانه دانشجویان علوم پزشکی این دانشگاه در همه رشته ها برای انجام مسابقات حضور خواهند داشت.

افشه با بیان اینکه همه ساله بر کیفیت برگزاری مسابقات المپیاد ورزش های همگانی افزوده می شود، اظهار کرد: سال های گذشته تعداد تیم ها و دانشگاه های علوم پزشکی برای حضور در المپیاد کمتر بود اما خوشبختانه هر ساله بر تعداد ورزشکاران و دانشگاه ها افزوده می شود که این مساله را باید به فال نیک گرفت. مشارکت حداکثری تیم ها و دانشگاه های علوم پزشکی در این رویداد ورزشی ستودنی است.

وی یکی از اهداف اصلی برگزاری این المپیادها را فارغ از کسب نتیجه، اشاعه ورزش همگانی در میان دانشجویان عنوان کرد و گفت: توسعه و ترویج ورزش همگانی مهم ترین هدف و رویکرد وزارت بهداشت است.

اخبار مرتبط

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.