پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶

شب گذشته؛

نتایج قرعه کشی هشت تیم شرکت کننده در چهارمین المپیاد ورزش‌های همگانی دختران وزارت بهداشت مشخص شد

مراسم قرعه‌کشی رشته‌های چهارمین الم‍پیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر علوم پزشکی به روایت تصویر

با مشخص شدن نتایج قرعه کشی هشت تیم شرکت کننده در چهارمین المپیاد ورزش‌های همگانی دختران دانشگاه‌های علوم پزشکی؛ تیم‌های شرکت کننده در این دور از مسابقات حریفان خود را شناختند.

به گزارش مفدا، شب گذشته با حضور تمامی شرکت کنندگان درچهارمین المپیاد ورزش‌های همگانی دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی؛ مراسم قرعه کشی هشت رشته شرکت کننده در این دور از مسابقات انجام و تیم‌های شرکت کننده حریفان خود را شناختند.

روز اول مسابقات داژبال:

گروه A:

ایران  آبادان

بهبهان  کردستان

کاشان  آبادان

ایران بهبهان

گروه B:

فسا  سبزوار

مازندران  رفسنجان

اهواز  سبزوار

فسا و مازندران

گروه C:

بندر عباس  گلستان

تربت جام  همدان

اصفهان  گلستان

بندر عباس  تربت جم

گروه D:

شوشتر  قم

بجنورد  اردبیل

یزد  قم

شوشتر بجنورد

گروه E:

ایلام  یاسوج

تربت حیدریه  ساوه

قزوین  بابل

ایلام  ساوه

یاسوج  بابل

گروه F:

خراسان رضوی  شهر کرد

نیشابور  شیراز

دزفول  تبریز

خراسان رضوی  شیراز

شهر کرد  تبریز

گروه G:

کرمانشاه  سمنان

اراک بیرجند

بهشتی شاهرود

کرمانشاه  بیرجند

سمنان  شاهرود

گروه H:

تهران  ارومیه

زاهدان  لرستان

کرمان  ارومیه

تهران  زاهدان

روز دوم مسابقات دژبال/جمعه سوم اسفند ماه 

گروه A:

کاشان  کردستان

آبادان  بهبان

کردستان  ایران

کاشان  بهبان

گروه B:

اهواز  رفسنجان

سبزوار  زاهدان

رفسنجان  فسا

اهواز  مازندران

گروهC:

اصفهان  همدان

گلستان تربت جام

همدان تبریز

اصفهان  تربت جام

گروه D:

یزد  اردبیل

قم بجنورد

اردبیل  شوشتر

یزد  بجنورد

گروه E:

تربت حیدریه قزوین

ایلام بابل

ساوه قزوین

یاسوج تربت حیدریه

ایلام  قزوین

بابل تربت حیدربه

گروه F:

نیشابور دزفول

خراسان رضوی و تبریز

شیراز دزفول

شهر کرد  نیشابور

خراسان رضوی  تبریز

گروه G:

اراک بهشتی

کرمانشاه شاهرود

بیرجند و بهشتی

سمنان اراک

کرمانشاه بهشتی

گروه H:

کرمتن و لرستان

ارومیه و زاهدان

لرستان و تهران

کرمان و زاهدان

روز سوم مسابقات داژبال/ شنبه چهارم اسفندماه

گروه A:

کاشان ایران

کردستان آبادان

گروه B:

اهواز و فسا

رفسنجان و سبزوار

گروه C:

اصفهان و بندرعباس

همدان گبستان

گروه D:

یزد و شوشتر

اردبیل و قم

گروه E:

بابل تربت حیدریه

ساوه و یاسوج

ایلام تربت حیدریه

قزوین  یاسوج

بابل  ساوه

گروه F:

نیشابور تبریز

شیراز شهر کرد

خراسان نیشابور

دزفول شهر کرد

تیبریز شیراز

گروه G:

شاهرود اراک

بیرجند و سمنان

کرمانشاه اراک

بهشتی سمنان

شاهرود بیرجند

گروهH:

کرمان و تهران

لرستان و ارومیه

قرعه کشی رشته آمادگی جسمانی/ترتیب تیم‌ها در برگزاری مسابقه

 جیرفت

 وارستگان

 ارومیه

 زنجان

سمنان

قزوین

ایرانشهر

تهواز

بیرجند

  رفسنجان

ایران

ساوه

اراک

گراش

شهید بهشتی

کاشان

بابل

همدان

یاسوج

یزد

شاهرود

جهرم

کرمانشاه

کرمان

گیلان

ابادان

کردستان

فسا

دزفول

اصفهان

تربت جام

اردیبل

تهران

شیراز

بهبان

لرستان

 بندرعباس

زابل

تبریز

مشهد

مازندران

بجنورد

شهرکرد

نیشابور

ایلام

شوشتر

گلستان

گناباد

بوشهر

قرعه کشی

قرعه کشی مسابقات فریزبی/ترتیب تیم‌ها در برگزاری مسابقه

زابل

کردستان

اصفهان

نیشابور

شهرکرد

شیراز

ایلام

فسا

شهید بهشتی

مشهد

یاسوج

تبریز

همدان

گلستان

یزد

گراش

اهواز

گناباد

تربت حیدریه

 دزفول

اسفراین

کرمانشاه

ارومیه

ایران

آبادان

بندرعباس

تهران

مازندران

گیلان

جهرم

کرمان

جیرفت

اردبیل

قرعه کشی رشته روبیک/به ترتیب تیم‌های شرکت کننده در مسایقه

تربت

جام

کاشان

بوشهر

 مهران

قزوین

لرستان

آبادان

 یاسوج

همدان

گناباد

یزد

 مشهد

شهید بشهتی

شوشتر

شیراز

اهواز

زابل

ایلام

تبریز

رفسنجان

بجنورد

کرمان

اصفهان

 جیرفت

دزفول

مازندران

گلستان

نیشابور

بهبان

زنجان

کرمانشاه

ایران

قرعه کشی مسابقات فوتبال روی میز

بازی‌های اول:

اصفهان شهید بهشتی

کرمانشاه شیراز

ارومیه  مشهد

اهواز بهزیستی

قزوین تهران

بازی‌های دوم

گراش زاهدان

گلستان ایلام

آبادان نیشابور

تبریز شوشتر

دزفول همدان

بازی‌های سوم

رفسنجان وارستگان

یاسوج تربت حیدریه

یزد ایرانشهر

بهبهان ساوه

تهران  جیرفت

بازی‌های چهارم

اردبیل بابل

زنجان گناباد

مازندران فسا

اصفهان گراش

شهر کرد جیرفت

بازی‌های پنجم

کرمانشاه ایلام

ارومیه نیشابور

اهواز شوشتر

اسفراین بابل

قزوین همدانژ

بازی‌های ششم

یاسوج فسا

زاهدان شهید بهشتی

گلستان شیراز

آبادان مشهد

تبریز بهزیستی

بازی‌های هفتم

اسفرابین اردبیل

شهر کرد تهران

 اصفهان زاهدان

کرمانشاه ساوه

ارومیه جیرفت

بازی‌های هشتم

اهواز بابل

قزوین گناباد

رفسنجان تربت حیدریه

اسفراین تبریز

شهر کرد نیشابور

قرعه کشی رشته طناب کشی

پنج شنبه/ دوم اسفندماه

شهید بهشتی اردبیل

مازندران اسفرابن

بهبهان سمنان

زاهدان لرستان

کردستان اهواز

کرمان ایلام

ارومیه قزوین

مرکزی کرمانشاه

اصفهان ایران

شیراز تربت جام

آبادان زنجان

یاسوج یزد

کاشان جیرفت

فسا دزفول

روز دوم/ جمعه سوم اسفند ماه

شهید بهشتی اسفراین

مازندران اردیبل

همدان سمنان

تبریز لرستان

کردستان ایلام

کرمان اهواز

ارومیه کرمانشاه

مرکزی قزوین

اصفهان تربت جام

شیراز ایران

آبادان یزد

یاسوج زنجان

کاشان دزفول

فسا جیرفت

روز سوم/ شنبه چهارم اسفندماه

شهید بهشتی مازندارن

اسفراین اردبیل

همدان بهبهان

تبریز زاهدان

کردستان کرمان

ایلام اهواز

ارومیه مرگزی

کرمانشاه قزوین

اصفهان شیراز

 تربت جام ایران

آبادان یاسوج

یزد زنجان

کاشان فسا

دزفول جیرفت

گفتنی است چهارمین دوره از المپیاد ورزش‌های همگانی دختران دانشگاه‌های علوم پزشکی از اول اسفند ماه آغاز و تا ششم ادامه خواهد داشت.

در این دور از مسابقات ۵۶ تیم با ۹۶۰ ورزشکار از دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور شرکت کرده‌اند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.