پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۳

با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل؛

پانزدهمین جلسه کمیسیون دانشجویی شورای تأمین استان اردبیل در دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد

کمیسیون دانشجویی

با حضور دکتر شهریار شیری آراسته، معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل، پانزدهمین جلسه کمیسیون دانشجویی شورای تأمین استان اردبیل در دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد.

به گزارش مفدا اردبیل، با حضور دکتر شهریار شیری آراسته، معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل، پانزدهمین جلسه کمیسیون دانشجویی شورای تأمین استان اردبیل در دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد.

این جلسه که با حضور دکتر اخوان اکبری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، دکتر دادخواه معاون فرهنگی و دانشجویی و روسا و معاونین دانشگاه‌های اردبیل برگزار شد، مسائل و مشکلات مربوط به دانشجویان دانشگاه‌های استان اردبیل مورد بررسی قرار گرفت.

دکتر اخوان اکبری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، در ابتدای این جلسه گزارشی از فعالیت‌های واحدهای مختلف زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در رابطه با اقدامات مرتبط با دانشجویان ارائه داده و در ادامه به برخی ار فعالیت های دانشجویی صورت گرفته در دانشگاه اشاره کردند.

دکتر آراسته، معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل در ادامه این جلسه اظهار داشت: دانشجویان عصاره علمی و فرهنگی جامعه هستند و نظارت بر پدیده‌های صنفی و فرهنگی دانشجویان و توجه به دیدگاه‌های آنان، می‌تواند در زمینه‌های مختلف برای جامعه به خصوص استان اردبیل نتیجه بخش باشد.

دکتر دادخواه، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در این جلسه با اشاره به فعالیت‌های دانشجویی در دانشگاه گفت: خوشبختانه در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل فضا برای فعالیت دانشجویان بسیار وسیع بوده و تعداد کانونهای فرهنگی و برنامه‌های برگزار شده توسط انجمن‌های علمی و تشکل‌های سیاسی نسبت به سالهای گذشته افزایش چشمگیری داشته است.

وی در رابطه با شرکت دانشجویان در برنامه‌های فرهنگی نیز بیان کرد: استان اردبیل در بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت از لحاظ تعداد ثبت نام کننده رتبه اول کشور را داشت که خوشبختانه استقبال دانشجویان نیز از جشنواره قرآن و عترت بسیار مناسب بوده است.

در ادامه سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، به همراه مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری اردبیل و سایر اعضای کمیسیون دانشجویی شورای تامین استان، از محل تشکل‌های سیاسی فعال در دانشگاه، کانون‌ها و انجمن‌های علمی دانشگاه بازدید کرده و با دبیران و اعضای آن‌ها به گفت و گو پرداختند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.